7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Fatih Temizlik

Fatih Temizlik

Fatih Temizlik Hizmet kalitesinde öncü olan Fatih temizlik firması bünyesinde dilediğiniz zaman istediğiniz yer adına temizlik için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Özel alanlar, kurum ya da kuruluşlar için profesyonel hizmetin doğru adresi burasıdır.

Fatih Ev Temizliği

Hem görsel olarak hem de kalite adına kusursuz bir ev temizliği adına bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz. Ev içerisindeki tüm mobilyalar ve camlar ya da zemin ile diğer tüm eşyalar adına evinize komple kusursuz bir temizlik sağlamaktayız.

Fatih Ofis Temizliği

Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz ofis temizliği bünyesinde tüm büro eşyaları ve diğer elektronik cihazlar ile birlikte tüm ofis için baştan sona kaliteli bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Fatih Villa Temizliği

Özel temizlik makineleri bünyesinde villaların tüm odaları, değerli eşyaları ve bodrum ile camları gibi her nokta, bu alanda büyük bir tecrübe kazanmış çalışanlarımız bünyesinde güven içerisinde yapılmaktadır.

Fatih Merdiven Temizliği

Apartman ya da site alanları, iş yerleri ve otel ya da birçok alış veriş merkezleri için firmamız bünyesinde parlak bir görünüm kazandırana kadar merdivenlerinizi pırıl pırıl yapıyor ve bu konuda sizlerin devamlı müşterimiz olmanızı sağlıyoruz.

Fatih Dış Cephe Temizliği

Gökdelen ya da plaza ve diğer tüm farklı binalar için dış cephe temizliği hizmetini bu alanda uzman bir kadro bünyesinde ve farklı yöntemler ışığı altında sizler için en iyi şekilde sunmaktayız.

Fatih Dış Cephe Cam Temizliği

Asansör ya da vinç sistemleri ile tepeden bağlamalı bir işlem çatısı altında güvenliği her zaman ön planda tutarak, bütün değişik bina camları için dışarıdan en parlak şekilde görünmesi adına sizlere güven vermekteyiz.

Fatih Temizlik
Fatih Temizlik

Fatih Dış Cephe Cam Silimi

İş güvenliği sertifikasına sahip eğitimli çalışanlarımız bünyesinde dış cephe cam silimi için özel eldiven ya da bezler ve diğer tüm kaliteli malzeme yapısı sayesinde sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Fatih Banka Temizliği

Kurumsal hizmetlerimiz arasında olan banka temizliği için sizlere en iyi hizmeti sunarak banko ve diğer bütün alanlar adına bankanın her kısmını elden geçirmekteyiz.

Fatih Öğrenci Yurdu Temizliği

Tuvalet ve yemek alanları başta olmak üzere odalar ve koridor ile tüm cam ve merdivenleri profesyonel bir hizmet çatısı içerisinde temizleyerek hijyenik bir ortam yaratıyoruz.

Fatih Fabrika Temizliği

Ferah bir ortam içerisinde verimli bir çalışma için tüm üretim alanları ve yemekhane ile tuvaletleri ve fabrikanın diğer her kısımı için temizlik konusunda sizlere güven sunmaktayız.

Fatih İş Hanı Temizliği

Bütün tavan ve duvarlar olmak üzere camlar ile birlikte ciddi bir temizlik işi isteyen zorlu iş hanı temizliği adına bizlere güvenebilirsiniz.

Fatih İş Merkezi Temizliği

İş merkezleri için çalışanlar ve gelen müşteriler adına göze hoş gelen, tertemiz bir çalışma ortamı adına en kaliteli temizlik hizmetini firmamız bünyesinde sağlayabilirsiniz.

Fatih Site Temizliği

Nezih ve sağlıklı bir yaşam alanı için sitenizi komple bir temizlikten geçirerek bu alanda sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Fatih Okul Temizliği

En çok tuvalet ve sınıf alanlarının temizliğe ihtiyaç duyduğu okul temizliği için ayrıca koridor ve zemin ile camları da en iyi temizlik malzemeleri ile tertemiz bir alan haline getirmekteyiz.

Fatih Otel Temizliği

Otellerin sezon açılışlarından önce ya da çıkış yapan her müşteriden sonra kaliteli bir temizlik hizmeti altında bütün odalar için sizlere kusursuz bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

Fatih Mutfak Temizliği

Buzdolabı ya da bulaşık ve hatta mutfağa konan çamaşır makinesi ile raflar ve tüm alan için sizlere sağlıklı bir ortam teslim ediyoruz.

Fatih Zemin Temizliği

Hassas bir işlem isteyen zemin temizliği için sizlere bu alandaki en iyi temizlik makineleri ile kusursuz bir işlem sunmakta ve zeminlere en küçük bir hasar vermeden parlak bir hale getirmekteyiz.

TUŞBA

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.