Fatih Temizlik Firması

Fatih Temizlik Firması

Fatih Temizlik Firması

Fatih Temizlik Firması

 

Fatih Temizlik Firması Tuşba Temizlik siz değerli müşterilerimize kaliteli,profesyonel ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır.Sektörümüzde temizlik denince akla gelen ilk firmalardan biride Tuşba Temizliktir.
İşimizde en önemli ilkelerimiz güven,iş ahlakı ve profesyonel olarak hizmet vermektir.
Tuşba temizlik siz değerli Fatih semt sakinlerinin her türlü ev temizliği,ofis temizliğ,büro ve işyeri temizliği,okul temizliği,alışveriş merkezi temizliği,bina ve apartman temizliği,inşaat sonrası temizlik,hastahane temizliği gibi tüm temizlik işlerinizde bizi arayarak randevu alıp bizin firmamızın deneyimli profesyonel kadrosundan temizlik hizmeti alabilirsiniz.
Fatih Temizlik Hizmetleri için aşağıdaki numaralarımızdan irtibata geçebilirsini

Yüksek Bina Dış Temizliği Çözümleri

 

           Fatih Temizlik Firması  Yüksek bina dış cephe cam temizliği firmamızın özel çözümleri sayesinde yüksek binaların dış cepheleri artık daha temiz ve daha hijyenik. Firmamızın pratik iletişim uygulaması ile kolayca yüksek bina dış cephe cam temizliği hizmetine kavuşacaksınız. Çok katlı binaların en büyük sorunlarından biri olan dış cephe temizliği farklı türde yüzeylere ve farklı yükseklik binalara dış cephe temizliği veren firmamızın tecrübeli çalışanları ve teknolojik ekipmanları ile pratik ve fonksiyonel çözümlere dönüşüyor.

 

Yüksek Bina Dış Temizliği Neden Gereklidir?

 

Yüksek binalar genellikle plaza olarak kullanılan ticari binalardır. Bunun yanında konut olarak kullanılan plaza dairler de vardır. Bu alanların dış temizliği

 

– Hijyen

– Marka Değeri

– Ticari Cazibe

 

Fatih Temizlik Firması  Hususlarında dış cephe temizliği çözüm sağlamaktadır. örneğin yüksek katlı binalardan oluşan bir plaza site, konutlarda yaşayan bireylerin hijyenik ortam ihtiyacı için bu firmamızın çözüm yöntemlerini kullanabileceği gibi ticari amaçlı kullanılan ofislerin bulunduğu yüksek katlı plazaların dış cephe temizliği ticari cazibe ve marka değeri noktasında öneme sahiptir. Plaza içerisinde bulunan alanların kira bedelleri üzerinde etkiye sahip olan dış cephe temizliği aynı zamanda bu alanlara gelen müşterilerin de firmaya olan güveni ve itimadı için pozitif etkiye sahiptir. AVM’ler için özel bir seçenek olan yüksek katlı bina dış cephe temizliği çok sayıda AVM tercihine sahip olan müşterilerin tercihini yönlendirme noktasında görsel detaylar sunuyor.

 

 Yüksek Bina Dış Cephe Temizliğine Nasıl Sahip Olacaksınız?

 

Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişime geçmek için telefon tercihi kullanabilirken bunun yanında sanal ortamdan web adresimizle bize ulaşarak temizlik hizmeti talebi oluşturmanız mümkündür. Bu seçeneklerin yanında birebir olarak firma ofisimize gelerek de temizlik talebi oluşturmak mümkündür.

 

Yüksek Bina Temizliğinde Temizlik Uygulamaları Nasıl İlerliyor?

 

Yüksek bina dış cephe cam temizliği hizmetimizin ilk aşaması müşteri ile ön görüşmedir. Bu görüşmeden yola çıkarak bina incelmesi yapan ekiplerimiz, bina üzerinde incelemeler yaparak keşif çalışmalarını tamamlar. Bu işlemlerde:

 

– Binanın bulunduğu lokasyon özelikleri

– Binanın dış yüzeyinin türü

– Bina dış cephesine hangi tür temizlik işlemi uygulanacağı belirlenir.

 

Bina için hangi yöntemle vinç kurulumu yapılacağı gibi hususlar konusunda incelemeler ve tespitler yapılır.

 

 Yüksek Bina Dış Cephe Cam Temizliği Uygulama Aşaması

 

           Yüksek bina dış cephe cam temizliği firma ekiplerimiz temizlik uygulama aşamasına geçtiğinde öncelikle vinç kurulum işlemlerini yapar. Bu işlem iki şekilde yapılır. Eğer dış alan müsaitse kafesli vinç le dışarıdan müdahale ile yüzeye ulaşılır. Bu daha sık kullanılan bir yöntemdir. Böylece rahat manevra kabiliyetine ulaşan ekiplerimiz işlemler daha kısa sürede gerçekleştirilir. Bir diğer vinç yöntemi de çatıdan kasa sarkıtılarak dış yüzeye ulaşma yöntemidir. Bu yöntemle de dış cephe ulaşabilen ekiplerimiz bu aşamadan sonra temizlik işlemlerine filen başlıyor. Dış cephelerin türüne göre göre temizlik losyonu seçen ekibimiz bu noktada doğru işlemleri ve hassas uygulamaları ile temizlik hizmetinde üstün kaliteyi sunuyor.

 

– Cam cephe yüzeyleri

– Metalik cephe yüzeyleri

– Kompozit cephe yüzeyleri

 

Ve diğer türde yapılmış dış cephe yüzeylerine göre özel kimyasal ve losyon uygulayan ekiplerimiz bu uygulamaları ile yüksek bina dış yüzeylerine hasa vermeden temizlik işlemlerini yürütüyor.Fatih Temizlik Firması  Bu noktada özel fırça ve özel temizlik materyalleri kullanan ekiplerimiz, temizliğin her aşamasında iş güvenliğini ön planda tutarak her yönüyle temizlik hizmetlerine kalite kazandırıyor. Yüksek bina dış cephe cam temizliği işlemlerinde temizlik uygulamasını bitiren çalışanlarımız son kontrolleri yaparak işlemi noktalıyor.

 

İrtibat telefon numaralarımız:0212 875 05 04 ve 0212 875 05 03

Gsm:  0532 633 84 47

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap