7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Kumburgaz Temizlik

Kumburgaz Temizlik

Kumburgaz temizlik firması elemanlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetleri müşterilerimizin memnuniyeti neticesinde şekillenmektedir. Çok çeşitli yelpazede hizmet sunduğumuz temizlik sektöründe ev temizliği, bina temizliği, fabrika temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, rezidans temizliği, dış cephe cam temizliği gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. İş çeşitliliğimizin bu denli çok olmasının nedeni profesyonel çalışanlarımızın eğitimli olmasından kaynaklanmaktadır. Sunduğumuz hizmetin kalitesi de müşterilerimiz tarafından test edilmektedir. Müşterilerimiz memnun kaldığı için de bir sonraki temizliklerinde her zaman bizi tercih etmektedir. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz temizlik sektöründe rakip firmalarımızı geçerek üst sıralarda yer alıyoruz. bu da bizi son derece memnun etmekte ve çalışan personellerimizle birlikte daha özverili işler çıkarmamıza neden olmaktadır.

Avcılar Temizlik Şirketleri

Temizlik Çalışanlarımızla Yaptığımız Projeler

 Kumburgaz temizlik şirketi olarak bünyemizde çalışan profesyonel elemanlarımızla birlikte yıllardır birçok projeye imza attık her zaman kaliteli işleri müşterilerimize sunduğumuzdan dolayı tercih edilme sebebi olduk. İşimize olan bağlılığımız ve temizliğe olan tutkumuz bizi kısa sürede temizlik sektöründe üst sıralara taşıdı. Müşterilerimizin bize olan güveni her geçen gün katlanarak arttı. Bizler de bu güveni boşa çıkarmamak adına her geçen gün kendimizi yenileyerek birçok eğitime katılıyoruz. Bina temizliği işyeri temizliği apartman temizliği ev temizliği  ofis temizliği inşaat sonrası temizlik taşınma öncesi ve sonrası temizlik gibi birçok alanda firma olarak profesyonellerimiz ile birlikte hizmet veriyoruz.

Kumburgaz Temizlik
Kumburgaz Temizlik

Temizlik Ücretleri

 Kumburgaz temizlik, yaptığı her projede adil bir ücretlendirme tarifesi  kullanmıştır. Öncelikli olarak ekibimizle beraber temizliğini yapmamızı istediğiniz alana geliyoruz ve çeşitli incelemelerde bulunuyoruz. Daha sonra kullanacağımız deterjanların listesini çıkarıyoruz. Kullanacağımız deterjanların listesini çıkardıktan sonra belli bir gider tablosu oluşturuyoruz. daha sonra bu tabloyu müşterimizle paylaştıktan ve onay aldıktan hemen sonra temizlik işlemlerimize başlıyoruz. Müşterimiz ile aramızda imzaladığımız iş sözleşmesi neticesinde hem çalışanlarımızın güvenliği sağlanmakta hem de müşterimiz temizlik sonrasında herhangi bir şikayette bulunduğunda bir sorun yaşamadan halledilmektedir. Yıllardır bu şekilde çalıştığımız temizlik sektörü inanılmaz derecede bir rekabet halinde girmiştir. Fakat bizim firmamız bu rekabetten başarılı bir şekilde çıkmayı başarmıştır.Tuşba temizlik kumburgaz temizlik firmaları içerisinde kurumsal olan tek firma arayın temizliği biz yapalım.

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Firma Olarak Temizlik Anlayışımız

 Kumburgaz temizlik firması olarak temizlik sektöründe anlayışımız şu şekildedir; öncelikli olarak müşteri memnuniyetini baz alarak pırıl pırıl bir temizlik hizmeti sunmak, daha sonrasında müşterinin tüm temizlik işlerinde bizi tercih etmesini sağlamak. Vizyonumuz ise ilerleyen zamanlarda tüm Türkiye’de temizlik alanında zirvede bulunmak ve çalışanlarımızla beraber dünyayı pırıl pırıl yapmaktır. Hedeflerimize ulaşmak adına gösterdiğimiz çaba uzman personelimiz ile birlikte her geçen gün katlanarak artmaktadır. Emeksiz yemek olmayacağını çok iyi bildiğimizden dolayı temizlik sektöründe de kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul Kumburgaz’da temizlik alanında en çok tercih edilen şirket olma yolunda süratle ilerliyoruz.

Tusba Temizlik Şirketi

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.