7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Fatih Dış Cephe Temizliği

Fatih Dış Cephe Temizliği

Fatih Dış Cephe Temizliği Temizlik hizmetleri çerçevesinde firmamız son derece yükse kalitede temizlik hizmeti sunmaktadır. İç mekânlarda verdiğimiz bu hizmetler yanında dış mekânlar için de yüksek düzeyde destek sunuyoruz. Fatih dış cephe temizliği için firmamız ile iletişime geçen müşterilerimize tüm gereksinimlerini karşılayacak ölçüde yardımcı olmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın özverili çalışmaları sonucunda ortaya çıkan temiz bir görüntü aynı zamanda çevrenin de daha temiz görünmesinde önemli bir katkı sağlayacaktır. Farklı şekillerde tasarlanan bina dış cephelerinin temizlenmesi birçok bakımdan önem arz eden durumlardır. Binaların dış kısımları için verdiğimiz tüm hizmetler profesyonel şekilde verilmektedir. Ayrıca bu konuda müşterilerimizin isteklerini de her zaman göz önünde bulunduruyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti

Son yıllarda binalarda daha modern bir görünüm elde etme anlayışı benimsenmiş durumdadır. Bu modernizme ayak uydurabilmek için de binaların dış yüzeyleri cam ile kaplanabiliyor. Cam kaplama binaların dışarıdan çok lüks ve modern bir görünümünün olması insanları her zaman cezp eden bir durumdur. Özellikle büyük şirketler, iş hanları, holding binaları bu kaplama türünden fazlası ile yararlanıyorlar. Ancak bu cam kaplamalar beraberinde temizlik sorununu da getiriyor. Süreklik olarak tozun camlara yapışması ve yağmur sonrasında bu tozun çamurlaşması binaların dış yüzeylerinin çok kirli görünmesine neden olabiliyor. Fatih dış cephe temizliği konusunda da firmamız her türlü detayı dikkate alarak binaların dış yüzeyinde bulunan camların kirinden arındırılmasını sağlıyor.

Hizmetlerimiz

Dış Cephe Temizliğinde Önemli Detaylar

Dış cephe temizliği dışarında bakıldığında önemsenmeyecek bir iş gibi görünebilir. Ancak binaların dış yüzeylerinde reklam ya da afiş şeklinde bir kaplama var ise bu temizlik son derece gerekli bir hale gelmektedir. Zamanla yüzeylerde oluşan tozlar binaların üzerinde bulunan reklamların ve firma isimlerinin kaybolmasına neden olabiliyor. Bu tarz durumların yaşanmaması için ve yüksek paralar ödeyerek yapılan reklamların etkisin koruyabilmesi için binaların belirli periyotlarda dış kısımdan temizlenmesi gerekiyor. Bu işlemin yapılabilmesi için de firmamızın çalışanları son derece titiz hareket ediyorlar. Yüksek binalarda düşme ya da daha farklı şekillerde sorunlar ortaya çıkabileceği için öncelikle gerekli iş güvenliği önlemlerinin alınması gerekiyor.

Dış Cephe Temizliğinde Ne Gibi Araçlar Kullanılıyor?

Fatih dış cephe temizliği hizmeti sırasında firma çalışanlarımız birçok araç gereç kullanıyorlar. Bu araç gereçlerin kullanılması hem can güvenliği açısından gereklidir hem de profesyonel hizmet anlayışı açısından önemlidir. Temizlik sırasında kullanacağımız araç ve gereçlere binanın yükseklik durumuna göre karar veriyoruz. Aynı zamanda cam yoğunluğu da bu konuya etki eden durumlar içerisinde bulunuyor. Makaslı platformlar, teleskopik uzatma araçları, asma sepetler en çok kullanılan araç gereçler arasında bulunuyor. Firmamızdan hizmet almak isteyen herkes bu detayları değerlendirerek bizlerlerden belirli periyotlarda temizlik hizmeti alabilir ve daha temiz bir dış cepheye kavuşabilirler.Ev Temizliği hakkında genel bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.