7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Fulya Temizlik

Fulya Temizlik

Fulya Temizlik Her türlü saat ve günde hizmet verebilen firmamız en kaliteli temizlik firması olmaktadır. Fulya mahallesi civarındaki her türlü temizlik için Fulya Temizlik  olan şirketimize ulaşabilirsiniz. Bunun dışındaki yerlere de temizlik hizmeti vermekteyiz. Her türlü ev, ofis, okul ve dış cephe temizliğinde en kaliteli temizliği sağlamak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Fulya ev temizliği

           Ev temizliği konusunda güvenilir bir eleman bulabilmek oldukça zorlayıcı olmaktadır. Çalıştırılan kişinin temizliği nasıl yaptığı bilinmemektedir. Firmamız bu konuda en başarılı çalışanlarını evlerinize yönlendirmektedir.

Fulya ofis temizliği

Ofisler çalışanların devamlı faaliyet gösterdiği alanlardandır. Bu sebeple hijyenin ve temizliğin sağlanması son derece önemli olmaktadır. Mesai saatleri içerisinde ya da isteğe bağlı olarak farklı gün ve saatlerde temizlik hizmeti vermekteyiz.

Fulya villa temizliği

Villalar evlere oranla daha büyük olmaktadır. Villalarda bulunan kıymetli eşyaların zarar görmemesi için özenle çalışmaktayız.

Fulya Temizlik
Fulya Temizlik

Fulya merdiven temizliği

Merdivenler her türlü binada bulunan ve çok çabuk kirlenebilen yerlerdir. Bu nedenle haftada en az 3 kere silinmesi ve temizlenmesi gerekmektedir.

Fulya dış cephe temizliği

Binaların dış cephe temizliği vinç gibi büyük boyutlu makinalar ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından yapılan dış cephe temizliği özel malzemeler ile yapıldığında oldukça uzun süreli olacaktır.

Fulya dış cephe cam temizliği

Dış cephedeki camların silinebilmesi için profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Özellikle yüksek binalarda cam temizliğinin yapılabilmesi için her türlü teknik imkanı bünyemizde bulundurmaktayız.

Fulya dış cephe cam silimi

Özellikle yüksek plazalarda dış cephe cam silimi için özel araçlar kullanılmalıdır. Bunun için profesyonel firmalarla çalışılması çok daha doğru olacaktır. Firma olarak hem dış cephedeki hem de içerideki camların temizliğini yapabilmekteyiz.

Fulya banka temizliği

Bankaların zemin ve tuvalet temizliklerinin gün içerisinde yapılması zor olabilmektedir. Çalışanların rahatsız olmaması için çalışma saatleri dışında da banka temizliği sağlayabilmekteyiz.

Fulya öğrenci yurdu temizliği

Öğrenci yurdu seçiminde ailelerin baktığı ilk nokta yurdun temizliği ve güvenilirliğidir. Bu nedenle yurdun iç temizliği en iyi şekilde yapılmalıdır. Bu noktada firmamız tüm yurdu detaylı bir şekilde temizleyerek öğrencilerin sağlığını korumaktadır.

Fulya fabrika temizliği

Fabrikalar her gün çok sayıda işçinin faaliyet gösterdiği alanlardır. Bu nedenle çalışma saatleri içerinde temizlik yapabilmek mümkün olmamaktadır. Firmamız fabrikanın isteği doğrultusunda her türlü saatte hizmet verebilmektedir.

Fulya iş hanı temizliği

İş hanlarının temizliği için isteğe bağlı olarak her türlü temizliği yapabilmekteyiz. İsteğe bağlı olarak kadın ya da erkek çalışanlarımızı iş hanlarına yönlendirebilmekteyiz.

Fulya iş merkezi temizliği

İş hanları birçok dükkânın bir arada bulunduğu ve her gün yüzlerce müşterinin girip çıktığı yerlerdir. Bu nedenle temizliğinin sağlanması için profesyonel kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. İş merkezlerinin zemini, merdivenleri ve tuvaletlerinin temizliği konusunda en üst düzey temizliği sağlamaktayız.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Fulya site temizliği

Siteler tek bir apartmandan oluşmayan geniş kapsamlı yerlerdir. Bu sebeple sadece apartmanların içi değil dışı da kirlenebilmektedir. Firmamız sayesinde apartmanları iç temizliği kadar dışarıdaki ortamın temizliği de en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Fulya okul temizliği

Birçok küçük çocuğun bir arada bulunduğu ilk ve orta okullarda temizlik en önemli şeydir. Özellikle tuvaletlerin temizliği yeterince yapılmadığında çocukların sağlığına olumsuz anlamda etki etmektedir. Bu nokta sadece tuvaletlerin değil tüm okulun iyi bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir.

Fulya otel temizliği

Bir otelin temizlik seviyesi müşteri çekebilmesi açısından oldukça önemlidir. Çoğu otel hijyeni yeterince sağlayamadığı için müşteri kaybetmektedir. Bu durumda firmamız, odaların iç temizliğinde en üst düzey hijyeni sağlayarak müşteri memnuniyetine katkıda bulunmaktadır.

Fulya mutfak temizliği

Mutfak çeşitli yemeklerin yapıldığı çok kolay kirlenebilen alanlardandır. Özellikle bu işi yapan kafe ya da restoranlarda kirlenme üst seviyeye ulaşmaktadır. Bu kirlenme yapılan yemeklerin hijyeninin olumsuz anlamda etkileyeceğinden mutlaka profesyonel bir yardım alınmalıdır. Özel tekniklerimiz ile kafelerinizin mutfaklarını en iyi şekilde temizliyoruz.

Fulya zemin temizliği

           Zemin temizliği özellikle büyük zeminli alanlarda sıkıntı yaratan temizliklerden biridir. Bu noktada makina olmadan temizlik yapılabilmesi imkansız hale gelmektedir. Firmamızda kullandığımız özel zemin temizleyici makinalarımız ile tüm zeminleri kısa sürede tertemiz hale getiriyoruz.

Sefaköy Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.