Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

 

 

Güneşli Temizlik

 

Haftanın bütün günlerinde temizlik alanında hizmet veren Güneşli Temizlik Şirketi günün her saatinde çalışma yapabilmektedir. Özellikle vardiyalı sistemde çalışan şirketler için her saatte temizlik hizmeti alabilmek oldukça önemlidir. Güneşli bölgesine hizmet veren kaliteli temizlik elemanlarına sahip bir temizlik firması arayışı içindeyseniz; bu alanda oldukça deneyimli olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 Güneşli Ev Temizliği

 

Havada uçuşan tozlar, yerlere dökülen saçlar, kirlenen camlar sebebiyle evlerin düzenli bir şekilde belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir.Güneşli Temizlik Şirketi Bu temizlik işlemleri oldukça zaman aldığı için firmamızın vermiş olduğu ev temizliği hizmetlerinden faydalanarak, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

Camların silinmesi, kapı ve peteklerin silinmesi, banyo ve fayansların temizlenmesi gibi çeşitli ev işleri, verilen ev temizliğinin içinde yer alan hizmetlerdir. Dolayısıyla evinizi temizlettiğinizde ayrıca temizlik yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Evinizin hijyenik olması için, haftada bir kez firmamızın vermiş olduğu temizlik hizmetlerinden almanızda fayda vardır.

 

 Güneşli Ofis Temizliği

 

Çok sayıda şirket bulunan Güneşli bölgesinde ofis temizliği hizmeti alabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Haftada 3 gün ofisleriniz için temizlik hizmeti alarak, ofisinizin temiz ve hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 Güneşli Villa Temizliği

Güneşli Temizlik Şirketi Temizlenmesi oldukça zaman alan villalar için firmamız, 2 ya da 3 temizlik personelini görevlendirmektedir. Değerli birtakım eşyalarınızın temizliği özenle yapılmaktadır. Villa temizliğinde uzman temizlik personellerimizi çalıştırmaktayız. Bu hizmeti alabilmek için, hizmeti almak istediğiniz günün 2 gün öncesinde firmamız ile irtibata geçmeniz gereklidir. İki ya da üç katlı villaların temizliği için firmamız tarafından uygun fiyatlar verilmektedir.

 

 Güneşli Merdiven Temizliği

 

Binalar için oldukça gerekli olan merdiven temizliği alanında belirli günlerde hizmet alabilmeniz mümkündür.

 

 Güneşli Dış Cephe Temizliği

 

Dış cephe temizliği hizmeti veren temizlik şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, uzman çalışanları, vinç ve platform sepet araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde dış cephe temizliği hizmeti vermektedir.

 

 Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği

 

Yüksek katlı binalarda dış cephe cam temizlikleri dışarıdan yapılmaktadır. Kaliteli dış cephe cam temizliği alanında kaliteli bir hizmet verebilmek adına, firmamız bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

 

 Güneşli Dış Cephe Cam Silimi

 

Villa, plaza, ev, daire ve giydirme kaplamalı yüksek binalar için dış cephe cam silimi hizmetleri veren firmamız, iç mekânlarda da cam silimi hizmeti verebilmektedir.

 

 Güneşli Banka Temizliği

 

Çalışma saatleri içinde veya çalışma saatleri dışında banka temizliği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

 Güneşli Öğrenci Yurdu Temizliği

 

Öğrencilerin konaklamış oldukları öğrenci yurtlarının her zaman temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Çok sayıda öğrencinin konakladığı öğrenci yurtlarının temizlenmesine yönelik hizmetleri firmamızdan kolay bir şekilde alabilirsiniz.

 

 Güneşli Fabrika Temizliği

 

İstediğiniz saatlerde alabileceğiniz fabrika temizliği hizmetlerini mesai saatlerinin bitiminde alabilirsiniz. Yeni yapılan fabrikaların temizliği için de firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 Güneşli İş Hanı Temizliği

 

Belirli günlerde iş hanı temizliği için bay ve bayan personellerimizi görevlendirmekteyiz. İş hanlarına özel olarak vermiş olduğumuz bu temizlik hizmetinden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

 

 Güneşli İş Merkezi Temizliği

 

Çok yoğun ve kalabalık olan iş merkezlerinin temizlenmesi oldukça önemlidir. Firmamız iş merkezlerine de yönelik temizlik hizmeti sunmaktadır.

 

 Güneşli Site Temizliği

 

Merdiven, bina içi ve çevresini kapsayan kapsamlı site temizliği için firmamız ile irtibata geçerek, bu alanda temizlik hizmeti alabilirsiniz.

 

 Güneşli Okul Temizliği

 

Öğrencilerin sağlığı açısından temiz bir ortamda ders işlemeleri için okullar düzenli olarak temizlenmelidir.

 

 Güneşli Otel Temizliği

 

Firmamız otel temizliği hizmetlerinde özel yöntemler uygulamaktadır.

 

 Güneşli Mutfak Temizliği

 

Uyguladığımız mutfak temizliğinde firma olarak zararlı kimyasal kullanmamaya özen göstermekteyiz.

 

 Güneşli Temizlik Şirketi

 

Özel zemin temizleme makinaları ile gerçekleştirilen zemin temizliği hizmetlerini güvenli bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz.

 

 

Tuşba Temizlik siz değerli müşterilerimize kaliteli,profesyonel ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır.Sektörümüzde temizlik denince akla gelen ilk firmalardan biride Tuşba Temizliktir.
İşimizde en önemli ilkelerimiz güven,iş ahlakı ve profesyonel olarak hizmet vermektir.

 

Güneşli Temizlik Şirketi

Tuşba temizlik siz değerli Güneşli semt sakinlerinin her türlü ev temizliği,ofis temizliğ,büro ve işyeri temizliği,okul temizliği,alışveriş merkezi temizliği,bina ve apartman temizliği,inşaat sonrası temizlik,hastahane temizliği gibi tüm temizlik işlerinizde bizi arayarak randevu alıp bizin firmamızın deneyimli profesyonel kadrosundan temizlik hizmeti alabilirsiniz.
Güneşli Temizlik Hizmetleri için aşağıdaki numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz

İrtibat telefon numaralarımız:0212 875 05 04 ve 0212 875 05 03

Gsm:  0532 633 84 47

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap