7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Güneşli Temizlik

Güneşli Temizlik

Güneşli Temizlik Haftanın bütün günlerinde temizlik alanında hizmet veren Güneşli Temizlik günün her saatinde çalışma yapabilmektedir. Özellikle vardiyalı sistemde çalışan şirketler için her saatte temizlik hizmeti alabilmek oldukça önemlidir. Güneşli bölgesine hizmet veren kaliteli temizlik elemanlarına sahip bir temizlik firması arayışı içindeyseniz; bu alanda oldukça deneyimli olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güneşli Ev Temizliği

Havada uçuşan tozlar, yerlere dökülen saçlar, kirlenen camlar sebebiyle evlerin düzenli bir şekilde belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik işlemleri oldukça zaman aldığı için firmamızın vermiş olduğu ev temizliği hizmetlerinden faydalanarak, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Camların silinmesi, kapı ve peteklerin silinmesi, banyo ve fayansların temizlenmesi gibi çeşitli ev işleri, verilen ev temizliğinin içinde yer alan hizmetlerdir. Dolayısıyla evinizi temizlettiğinizde ayrıca temizlik yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Evinizin hijyenik olması için, haftada bir kez firmamızın vermiş olduğu temizlik hizmetlerinden almanızda fayda vardır.

Güneşli Temizlik
Güneşli Temizlik

Güneşli Ofis Temizliği

Çok sayıda şirket bulunan Güneşli bölgesinde ofis temizliği hizmeti alabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Haftada 3 gün ofisleriniz için güneşli temizlik hizmeti alarak, ofisinizin temiz ve hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz.

Güneşli Villa Temizliği

Temizlenmesi oldukça zaman alan villalar için firmamız, 2 ya da 3 temizlik personelini görevlendirmektedir. Değerli birtakım eşyalarınızın temizliği özenle yapılmaktadır. Villa temizliğinde uzman temizlik personellerimizi çalıştırmaktayız. Bu hizmeti alabilmek için, hizmeti almak istediğiniz günün 2 gün öncesinde firmamız ile irtibata geçmeniz gereklidir. İki ya da üç katlı villaların temizliği için firmamız tarafından uygun fiyatlar verilmektedir.

Güneşli Merdiven Temizliği

Binalar için oldukça gerekli olan merdiven temizliği alanında belirli günlerde hizmet alabilmeniz mümkündür.

Güneşli Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği hizmeti veren temizlik şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, uzman çalışanları, vinç ve platform sepet araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde güneşli dış cephe temizliği hizmeti vermektedir.

Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği

Yüksek katlı binalarda dış cephe cam temizlikleri dışarıdan yapılmaktadır. Kaliteli dış cephe cam temizliği alanında kaliteli bir hizmet verebilmek adına, firmamız bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Güneşli Dış Cephe Cam Silimi

Villa, plaza, ev, daire ve giydirme kaplamalı yüksek binalar için dış cephe cam silimi hizmetleri veren firmamız, iç mekânlarda da cam silimi hizmeti verebilmektedir.

Güneşli Banka Temizliği

Çalışma saatleri içinde veya çalışma saatleri dışında banka temizliği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güneşli Öğrenci Yurdu Temizliği

Öğrencilerin konaklamış oldukları öğrenci yurtlarının her zaman temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Çok sayıda öğrencinin konakladığı öğrenci yurtlarının temizlenmesine yönelik hizmetleri firmamızdan kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Güneşli Fabrika Temizliği

İstediğiniz saatlerde alabileceğiniz fabrika temizliği hizmetlerini mesai saatlerinin bitiminde alabilirsiniz. Yeni yapılan fabrikaların temizliği için de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güneşli İş Hanı Temizliği

Belirli günlerde iş hanı temizliği için bay ve bayan personellerimizi görevlendirmekteyiz. İş hanlarına özel olarak vermiş olduğumuz bu temizlik hizmetinden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Güneşli İş Merkezi Temizliği

Çok yoğun ve kalabalık olan iş merkezlerinin temizlenmesi oldukça önemlidir. Firmamız iş merkezlerine de yönelik temizlik hizmeti sunmaktadır.

Güneşli Site Temizliği

Merdiven, bina içi ve çevresini kapsayan kapsamlı site temizliği için firmamız ile irtibata geçerek, bu alanda temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Güneşli Okul Temizliği

Öğrencilerin sağlığı açısından temiz bir ortamda ders işlemeleri için okullar düzenli olarak temizlenmelidir.

Güneşli Otel Temizliği

Firmamız otel temizliği hizmetlerinde özel yöntemler uygulamaktadır.

Güneşli Mutfak Temizliği

Uyguladığımız mutfak temizliğinde firma olarak zararlı kimyasal kullanmamaya özen göstermekteyiz.

Güneşli Zemin Temizliği

Özel zemin temizleme makinaları ile gerçekleştirilen zemin temizliği hizmetlerini güvenli bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz.

Hadımköy Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.