7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Güngören Temizlik

Güngören Temizlik

Güngören Temizlik Hijyenik bir ortam, sağlıklı yaşam alanları ve temiz bir görünüm için Güngören Temizlik olarak sizlere en kaliteli temizlik hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz. Uzman bir kadro ve tüm farklı alanlar için bünyemizde bulunan temizlik malzemeleri sayesinde önceliğimizi her zaman müşteri memnuniyeti olarak belirliyor ve buna göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Güngören Ev Temizliği

Ailenizle birlikte sağlıklı bir yaşam alanına sahip olmanız için banyo ve mutfak, tüm evin camları ile bütün eşyaları planlı bir çalışma altında ev temizliği hizmetini sonlandırarak sizlere bu konuda büyük bir güven aşılamaktayız.

Güngören Ofis Temizliği

En başta büro malzemeleri olmak üzere zemin ve camlar ile birlikte ofisinize ferah ve temiz hava katıyor ve bunu sürekli olarak sizler için sağlıyoruz.

Güngören Villa Temizliği

Tarihi bir dokusu olan özel alanlarınız için, kaliteli avize çeşitleriniz ve bodrum, havuz, tuvalet ve banyo ile birlikte villanızın her köşesini bu alanda profesyonel olan ekibimiz ile hassas bir şekilde tüm temizliklerini kusursuz olarak bitiriyoruz.

Güngören Temizlik
Güngören Temizlik

Güngören Merdiven Temizliği

Trabzanlar, basamaklar ile posta kutuları ve elektrik sayaçları gibi tüm alanları temizleyerek sizlere en iyi temizlik hizmeti sağlıyor ve bunu periyodik olarak yapıyoruz

Güngören Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizlikleri zor bir iştir ve bunun için özel kimyasal temizlik maddeleri kullanılmalıdır. Firmamız bünyesinde bulunan, beylikdüzü dış cephe temizliği adına kullanılan en kaliteli temizlik malzemeleri bünyesinde iyi bir hizmeti bizden alabilirsiniz.

Güngören Dış Cephe cam Temizliği

Farklı binaların değişik cam modelleri bulunmaktadır ve her biri için profesyonel bir yaklaşım içerisinde sizlere kusursuz bir temizlik hizmetini sunuyor ve binanızın camlarını parlak bir şekilde teslim ediyoruz.

Güngören Dış Cephe Cam Silimi

Cam silme işlemleri konusunda özel eldivenler, farklı çaplarda temizlik malzemeleri ve bu işte tecrübeli kişiler gerekir. Hepsini tek bir çatı altında firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Güngören Banka Temizliği

Firmamız bünyesinde yarı zamanlı olarak ve isteğe bağlı şekilde her gün gelecek olan uzman temizlik elemanlarımız ile banka temizliği adına kaliteli bir temizlik hizmetini bizden sağlayabilirsiniz.

Güngören Öğrenci Yurdu Temizliği

Tüm gün yurtlarda yaşayan çocuklar, buralarda ders çalışıyor, yatıyor ve banyo ile tuvaletleri sürekli olarak kullanıyorlar. Bunun bilincinde olan firmamız bünyesinde sizler için en kaliteli hizmetini bu alanda sunmaktayız.

Güngören Fabrika Temizliği

Üretim alanının her noktası başta olmak üzere, gün boyu kullanılan depo alanları ya da diğer her kısım için fabrikalar için özel deterjan malzemelerimiz ile profesyonel bir temizliği sizlere getiriyoruz.

Güngören İş Hanı Temizliği

Firmamız içerisindeki en kaliteli temizlik malzemeleri ile iş hanlarının merdivenlerini, zeminlerini ve köşe bucak her kısmı adına en iyi temizliği bizden alabilirsiniz.

Güngören İş Merkezi Temizliği

İş performanslarının artması ile verimin yükselmesi adına iş merkezlerine ferah ve temiz bir hava kazandırıyoruz.

Güngören Site Temizliği

Firmamızdan istediğiniz günlerde gelecek olan ve site temizliği alanlarında tecrübeli çalışanlarımız ile güler yüzlü ve kusursuz bir temizlik hizmetini bizden alabilirsiniz.

Güngören Okul Temizliği

Sınıflardan tuvaletlere ve tüm çalışanların odaları ile birlikte zemin ya da tüm okul camlarını tertemiz yaparak güzel ferah bir eğitim alanı sizlere sunuyoruz.

Güngören Otel Temizliği

Tüm oda camları ve banyo, tuvalet alanları ile çöp kovalarına kadar bütün temizliği profesyonel bir anlayış içerisinde otellerinizi adına sizlere sunmaktayız.

Güngören Mutfak Temizliği

Raflar içerisindeki bütün eşyalarınızı indirerek özel temizlik malzemeleri ile dezenfekte ediyor ve güven içerisinde kullanacağız mutfağınız adına komple bir temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Güngören Zemin Temizliği

Zemine en ufak bir zarar vermeden ve tüm farklı zemin çeşitleri adına özel makineler eşliğinde, bu alanda profesyonel bir çalışma yapan kadromuz ile zemin temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ataköy Dış Cephe Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.