Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Hadımköy Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

 

Hadımköy Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları Ülkemizde inşaat sektörü giderek gelişmektedir. Gelişen bu sektörde insanlar farklı tasarımlar yapmaya başlamışlardır. Eskiden yapılan mantolama kaplı cepheler yerini şimdi cam kaplı binalara çevirmiştir. Böylelikle daha şık ve estetik binalar yapılmaya başlanmış ancak bu da bir takım sıkıntıları beraberinde getirmiştir. Özellikle cam kaplı yüzeylerde sürekli olarak temizlik ihtiyacı ortaya çıkmış ve bunu da firmalar temizlik şirketleri aracılığıyla yaptırmaya başlamışlardır. Temiz bir cam yüzeye sahip olan işyerleri imaj ve prestij açısından büyük avantajlar sağlamıştır. Hadımköy dış cephe cam temizleme firmaları da bu konuda uzman ekipleri ve profesyonel çözümleri ile binalarda aradığınız güzel ve temiz görünümü başarılı bir şekilde sağlamaktadır.

Cam temizleme işi yüksekte yapıldığı için bir hayli önemlidir. Yüksekte yapılan tüm çalışmalarda büyük riskler bulunmaktadır. İnsanların ufacık bir hatası dahi kendilerini veya başkalarını yaralayabilmekte hatta ölüm gibi kötü sonuçlara kadar sürükleyebilmektedir. Bunların önüne geçmek için çalışmadan önce, çalışma esnasında ve sonrasında gereken tüm iş güvenliği tedbirleri firmalar tarafından sağlanmalıdır. İşveren vekili de bu konuda üzerine düşen denetleme sorumluluğunu üstlenmelidir. Hadımköy dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de İSG konusunda üzerine düşen sorumluluğu bir görev olarak yerine getirmektedir. Bina detaylı incelemeleri sırasında öncelikle iş güvenliği namına ne gerekiyorsa o hesap edilir daha sonra iş hakkında analizler yapılır. İnsan sağlığı her şeyden önce gelir.

İlginizi çekebilir  Mecidiyeköy Dış Cephe Temizliği

2 Tarafa Düşen Sorumluluklar

                Cam temizleme işlemleri sırasında çevrede yapılacak keşif önemlidir. Yüksekte yapılan çalışmalarda işveren olarak bir sorumluluk almak istemiyorsanız işi verdiğiniz firmadan bazı belgeler istemelisiniz. Bunlar;

  • Temizleme sırasında çalışacak olan işçilerin özlük dosyaları, iş güvenliği eğitimi aldıklarına dair belgeler, yüksekte çalışabilir raporları, çalışma esnasında kullanılacak olan makineyi kullanabilir talimatı olan belgelerdir.
  • Kullanılacak olan makinelerin periyodik kontrollerinin yapıldığına dair belgeler.
  • Temizlik firmasının işyeri ruhsatı vb. belgeleri

Bu belgeleri size temin eden ve sağlayan firmayı zaten gözü kapalı olarak seçmelisiniz. Kurumsal yapıda çalışan firmaların sağlayabildiği bu tarz belgeler ile içiniz rahat bir şekilde cephe cam temizliği yaptırabilirsiniz. Hadımköy dış cephe cam temizleme firmaları bu konularda gerçekten rakiplerinden her daim bir adım önde bulunmuşlardır. Böylelikle sadece Hadımköy’de değil tüm İstanbul’da gereken cam temizleme işlerine aday olmaktadırlar.

Tuşba Temizlik şirketi, İstanbul’da bulunan cam temizleme firmalarından her daim bir adım öndedir. Çünkü temizleme işi için kullanılacak olan tüm alet ve edevatı firma kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Hiçbir aracı firmayla sizi muhatap etmeyen anlayışıyla birlikte müşterilerinden her daim memnuniyet kazanmıştır. Sizlerde hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Büyükçekmece Temizlikçi

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri    https://www.tusbatemizlik.com/k/silivri

Written by Tuşba Temizlik

Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara