7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama aşamaları olan, halı tozu alma, halı yıkama, halı sıkma, halı kurutma gibi profesyonellik isteyen bir hizmettir. Bu zorlu tüm işlemleri uzman kadromuz ile çözüme kavuşturuyoruz. Halı yıkama sektörü son yılların en çabuk gelişen iş alanı haline gelmektedir. Son derece kolay açılabilir bir işletme olması ve talebin artması nedeni ile bugün her köşe başında bir halı yıkama işletmesi görmek mümkündür. Senelerin deneyimiyle profesyonelleşen firmamız İstanbul da ki en büyük halı yıkama fabrikasına sahiptir. Sektörün hızla genişlemesi nedeni ile piyasada şuan birçok farklı halı yıkama deterjanı ve ürünü de yer almaktadır. Bu kullanılan ürünlerde de kaliteye önem vermekteyiz.

Siz de kirlenen halılarınızı profesyonel bir elde yıkatmak ve memnun kalacağınız bir hizmet satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da profesyonel ve uzman ekibi ile koltuk, perde, yorgan ve halı yıkama hizmeti veren Tuşba Temizlik sayesinde kaliteyi fark edeceksiniz. Firma çalışanlarımız ile günün her saati iletişime geçebilir ve ayrıcalıklı hizmet içeriklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Halı yıkamada çevre dostu ve toksik içermeyen temizleme solüsyonları kullanmaktayız. Servislerimiz tarafından halı yıkama merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır ve hemen ardından temizliği sağlanır. Elbet ki halınızı teslim aldığınızda soracağınız ilk soru “halılarımız temizlik firmasından geldikten sonra iyice temizlendiğini nasıl anlarız ?” olacaktır. Bu hizmeti yerinde de verdiğimiz için yaptığımız işlemleri an ve an takip edebilirsiniz. Beraber iş ortaklığı yaptığımız her firma bizim için büyük bir referans. Onlardan da memnuniyetlerinin ne derece olduğunu öğrenebilirsiniz.

Halı Yıkama
Halı Yıkama

Halı Yıkamada Önemli Adımlar Nelerdir ?

Her şey de olduğu gibi halı yıkamanın da bir plan programı var. Halılar evlerimizde her odamızda bulunan ister istemez her an temas ettiğimiz temel eşyalarımız arsında yer alır. Bunun içinde halı temizliği sağlımız için çok ama çok önemli bir durumdur. Halılarımızda yapısı gereği kirli olduğunu göstermeden kirini derin yapısında saklayabilir. Yalnızca kir, toz ve leke değil aynı zamanda vücudumuzdan dökülen ölü deri tozları da halılarımızın derin kısımlarında yer almaktadır. Halılarımız her daim ayak altında olduğu için, lekelenme durumu da çok fazladır. Bu lekeler her zaman kolay çıkan lekeler olmayabilir. Örneğin başımıza sıkça gelecek durumlardan en zorlu olanı kahve ve çay lekesidir. Tabi zengin Türk mutfağını da göz önünde bulundurursak yağlı yemek lekeleri de sıkça karşılaştığımız lekeler arasında yerini alır.

Halı yıkama işlemi yapılırken kesinlikle sıcak su kullanılmamalıdır. Sıcak su halılara zarar verebilir ve aynı zamanda halıların renklerini soldurabilir. Bunun için halı yıkamada kesinlikle soğuk su kullanılmalıdır. Suyun soğuk olmasının önemi kadar suyun tazyiğinin de önemi vardır. Tazyikli suyla yıkanan halılarda deformasyon oluşabilir. Sert yapıya sahip olarak görünen halı imlikleri dahi tazyikli su ile yıkama yapılınca deformasyona uğradığı görülmektedir.

Halı yıkama da dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de halının durulanmasıdır. Halıların çok iyi şekilde durulanması gerekir aksi takdirde iyi durulanmayan halılar çok daha hızlı kirlenir. Durulanması iyi yapılmayan halılar arasında kalan deterjan kalıntıları halıların yıpranmasına neden olur. Bu durum da halıların ömrünün kısalmasına da neden olur. Bunun için her yıkamadan sonra halıların iyice durulanıp durulanmadığına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Dilediğinizde iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.