7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Hizmetlerimiz Hakkında ( Neler Yapıyoruz?)

Hizmetlerimiz Hakkında ( Neler Yapıyoruz?)

Hizmetlerimiz Hakkında ( Neler Yapıyoruz?)

Tuşba Temizlik şirketi olarak İstanbul’un her yerinde temizlik hizmetleri vermekteyiz. Aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlemlerini yapan firmamız ile birlikte sizlerde arzu ettiğiniz kaliteli ve başarı hizmetleri edinebilirsiniz. Hizmetlerimiz Hakkında ( Neler Yapıyoruz?)

Tuşba Temizlik şirketinin gösterdiği faaliyetler arasında şunlar bulunmaktadır.

 • İnşaat sonrası temizlik: İnşaat sonrası temizlik işlemleri ile birlikte inşaat zamanından kalan tüm pislikler ve lekeler temizlenmektedir.
 • Dış cephe cam temizliği : Cephe cam temizliği gibi zor işlerin üstesinden sahip olduğumuz makine ve cihazlar ile kolayca gelmekteyiz.
 • Ev ve ofis temizliği: Ev ve ofis gibi sürekli olarak yaşama alanlarınız içerisinde bulunan yerlerin temizleme işlemlerini başarıyla yapmaktayız.
 • Villa temizliği: Dilerseniz 1 günde çok sayıda temizlik personeli ile dilerseniz haftanın belirli günleri düzenli olarak villa temizliği işleri yapmaktayız.
 • Halı ve koltuk temizliği: Halı ve koltuklarınızı evinizde yani bulunduğu yerde yıkama hizmeti vermekteyiz.
 • Fabrika zemin temizliği: Fabrikaların ne kadar çok kirlendiği gerçeğinin farkında olan firmamız ile birlikte arzu ettiğiniz tüm temizlik işlemlerini yapmaktayız.
 • Dış cephe temizliği: Cephe temizliği konularında profesyonel olarak çözümler üreten firmamızdan sizlerinde memnun kalacağını garanti etmekteyiz.
 • Fuar ve stant alanı temizliği: Fuar öncesi ve sonrası olarak ortaya çıkan pis görüntülerden bıktıysanız firmamız ile bunlara son vermek artık sizin elinizdedir.
 • Koltuk yıkama: Koltuklarınızı evinizden çıkartmadan, taşıma esnasında onlara zarar vermeden evinize gelerek yerinde yıkama hizmeti adı altında onları yıkayıp, temizlemekteyiz.
 • Zemin cilalama ve bakım temizliği: Zemin cilalama ve bakım temizliği hizmeti ile birlikte en çok çizilen ve lekelenen yerler olan zeminlere kalıcı bir temizlik işlemi uygulanmaktadır.
 • Avm temizliği: Sizlerde Avm’lerinizin temizlenmesi konusunda profesyonel hizmetler almak istiyorsanız eğer bizimle çalışma yapabilirsiniz.
 • Site, blok ve lojman temizliği: Site, blok ve lojman temizliği işleri kapsamında sabit ve düzenli olarak bu yerleri temizlemekte, çöpleri toplamakta ve anlaşılan şartlarda yıkamalar yapılmaktadır.
 • Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik şirketi ile birlikte sizlerde yukarıdaki maddelerden sizlere uygun olan bir tanesini seçerek bizden teklif isteyebilirsiniz. Böylelikle aradığınız kaliteli çözümlere kavuşacağınız gibi %100 müşteri memnuniyeti politikamızla da tanışmış olacaksınız. İstanbul temizlik şirketleri arasında bulunan Tuşba sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca müşterileri nasıl memnun edeceğini ve onların yüzünü güldüreceğini gayet iyi bilmektedir. Yılların bizlere verdiği birikim, tecrübe ve deneyimlerimize dayanarak İstanbul’da temizlik denilince akla ilk gelen firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kaliteli, kalıcı ve çevreye duyarlı bir şekilde temizlik yaptırmak isterseniz eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgiye internet sitelerimize girerek ulaşabilir ve dilerseniz oralardan referanslarımıza da bakabilirsiniz. Kalitenin doğru adresi Tuşba Temizlik şirketi ile sağlıklı günler sizleri beklemektedir.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.