7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 İstanbul Dış Cephe Temizliği

İstanbul Dış Cephe Temizliği

İstanbul Dış Cephe Temizliği Temizlik işlemleri konusunda insanlar genellikle evlerin iç temizliklerini yaptırmaktadırlar. Ancak içerisinin önemli olduğu kadar dış taraflarda bir hayli önemlidir. Yaz kış demeden bizleri dışarıdaki havanın etkilerinden koruyan cephelerinde bir ömrü bulunmaktadır ve gerekli bakım, temizlik işlemleri ile bu süre uzatılmaktadır. Dış cephe bakım ve temizlik çalışmaları zorlu koşullar altında ve yüksekte yapıldığı için bir hayli önem arz etmektedir. Bu nedenle insanlar cephe temizliği işlerini hafife almamaları gerektiği iyi bilmelidirler. İstanbul dış cephe temizliği işi yapan firmalar arasında bulunan Tuşba temizlik şirketi de konusunda oldukça uzman ekiplerle birlikte harika işlere imza atmaktadır.

Cephe temizliği sırasında kullanılan ürünler uygun bir şekilde seçilmelidir. Genellikle porçöz denilen bir ürün kullanılır ve o temizliğe başlamadan önce cephe malzemenizin bir benzeri ile test dahi yapılır. Bu test işlemi ardından cephe firması size teklif sunar ve işe başlanır. Genellikle binaların cepheleri aynı şekilde yapıldığından dolayı işinde uzman olan firmalar test işlemlerinden ziyade binanızın cephesini hangi araçla temizleyeceklerine yoğunlaşırlar. Yılda birkaç tane insanın öldüğü, bir kısmınınsa sakat kaldığı bu işlemlerde uygun teçhizat seçimi oldukça önemlidir. İstanbul dış cephe temizliği yapan firmalarda bu konuda gereken tedbirleri almakta ve bünyelerinde daima işinde uzman ekipler bulundurmaktadır.

İstanbul Dış Cephe Temizliği
İstanbul Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizlik İşlemleri Ve Dağcı Sistem

İnşaat işlerinde rastladığımız sıkıntıların bir kısmı ile burada da karşılaşmaktayız. 40 yılbaşınıza yüksekte çalıştığınız için bir iş gelmez ancak bir saliselik dikkatsizlik sonucunda 40 yıllık ömrünüz kararabilir. Bu nedenle özellikle dış cephe temizliği sırasında gereken tüm tedbirlerin alındığından emin olmadan işe başlanmamalıdır. İnsanlar aceleci tavırlarıyla bazen ek tedbir almayı önemsemezler ancak iş güvenliği kuralları içerisinde geçmektedir ki yüksekte yapılan çalışmalarda yaşam halatı bulundurulması zorunluluğu vardır. Böylece ek tedbirlerinde alınmış olduğundan emin olunabilmektedir.

İstanbul dış cephe temizliği firması Tuşba temizlik şirketi de işten önce can güvenliği diyerek tüm tedbirler alınmadan işe başlamamaktadır. Konusunda uzman ekibi ile öncelikle binanıza gelerek teftiş çalışmaları dahi yapmaktadırlar. Böylelikle işi henüz başlamadan önce titiz tuttuklarını anlayabilirsiniz

Dış cephe temizlik işlerinde vinç, asma sepet veya binanızın durumuna göre çeşitli araçlar kullanarak cephe temizliği yapılmaktadır. Cephe temizlik işlemleri sırasında olası aşağıya düşen malzemelerin insanları yaralamaması için sadece yukarıda çalışan kişinin değil, aşağıda duran kişilerinde gereken tedbirleri alması gerekmektedir. Mümkün mertebe çalışma alanına yaklaşılmadan izlemek istiyorsanız da uzaktan izleme yapmalısınız.

Tuşba Temizlik şirketi cephe temizliği konusunda ne kadar ilgili ve uzman olduğunu henüz ilk konuşmanızda sizlere hissettirmektedir. Böylelikle kafanızda şirket ile ilgili bir şüpheye kesinlikle yer kalmamaktadır.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.