Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Kıraç Halı Yıkama

Kıraç Halı Yıkama

KIRAÇ HALI YIKAMA FABRİKAMIZ HİZMETİNİZE GİRMİŞTİR

Evinizin ve özel mekanlarımızın olmazsa olmaz dekorasyon seçeneği olan halılar kullanıma bağlı olarak kirlenmekte ve ve temizlik işlemi gerektirmektedir. Bu noktada yüzeysel ve derinlemesine olmayan temizlik yöntemleri etkisiz kalırken Kıraç halı yıkama hizmetlerimiz İstanbullular için halı yıkama noktasında özle seçenekler ve fırsatlarla ayrıcalıklı temizlik hizmet servisi sunuyor.

KIRAÇ HALI YIKAMA İLE HASARSIZLIK GARANTİSİ

İstanbul’da hizmet veren Kıraç halı yıkama firmamız kullanıcıların sağlığı için doğal şampuanla kullanırken aynı zamanda halılarınızın da sağlığını düşünerek onları hasarlara ve onlara karşı garanti altına alıyor. Özel tasarım halılarınızın kıymetini bilen firmamız İpek halı, yün halı, tarihi halı ve örgü halı gibi halılarınızın yapısını bozmayan özel renk sabitleyici şampuanlar kullanarak ve hasarsız şekilde yıkama işlemi yaparak halılarınızın güvenliği ne düşünüyor.

PROFESYONEL HALI YIKAMA HİZMETLERİMİZ

Kıraç halı yıkama firmaları profesyonel hizmetlerinin kalitesiyle dikkat çeken firmamız özel seçeneklerle kullanıcıların halı yıkama işlemlerine çözüm üretiyor. Sağlığınızı düşünen firmamız doğal şampuanlar ve doğal bitkisel şampuanlar kullanarak hijyenik halı yıkama seçeneği oluşturuyor. Halılarınızı kazaya karşı sigortalayan firmamız bunun yanında halılarınızı tam otomatik makinelerde yıkayarak halılarınızı el değmeden yıkama işlemi uyguluyor. El değmeden yıkanan halılarınız sizin halı grubunun ile yıkanmak da farklı halı grupları ile beraber yıkanmazlar.

El dokuması halılarınız için özel hareket gösteren firmamız halılarınızın renk bozulmasını engelleyici şampuan ekleyerek halılarınızın dokusunun bozulması engelliyor. Halı yıkama işlemlerinde şebeke suyu kullanmakta olan firmamız böylece mikrobik durumlara karşı önlem almış da oluyor. Halılarınızın fabrikada özenle yıkayan firmamız kurutma işlemi sonrasında vakumlama yaparak kullanıma hazır hale getiriyor. Parfüm işleminden sonra da teslimatı gönderen firmamız adresinize teslim ettiği halılarla hala teslimatını tamamlıyor.

BAYRAM TEMİZLİĞİ GÖZÜNÜZDE BÜYÜMESİN

Ev hanımlarının yıl boyunca en çok yorulduğu günlerden biri olan bayram temizliği günleri özellikle halı yıkama noktasında oldukça yorucu ve zaman kaybedecek bir işleme dönüşüyor. Kıraç halı yıkama firmamız ile halı yıkama işlemleri pratik ve derece dönüşürken bayram temizliği işlemlerinizde rahatlıyor. Koltuk, kanepe, banyo, mutfak ve cam temizliği gibi birçok temizlik işinin yapıldığı bayram temizliğinde halı temizliğinizi firmamız hile yaparak bu süreci daha rahat ve daha pratik bir tercihe dönüştürebilirsiniz.

Bayram temizliği yanında bahar temizliği ya da diğer özel günler için kapsamlı temizlik
günlerinde halı temizliği firmamız ile iletişime geçerek bu sürece rahat ve gecenin şekilde geçirebilirsiniz. Böylece zor ve yorucu işlemleri bir telefon bildirimi ile bildirerek kolayca bu zorlu kurtulabilirsiniz.

Kıraç Halı Yıkama

Size bir telefon kadar yakın olan Kıraç halı yıkama firmaları özel seçenekler sunarken kalitesi ve standartları ile kullanıcılara özel seçenekler sunan firmamız bu noktada özel bir seçenek oluşturuyor. Bir telefon bildirimi ile çağrı merkezimize bildirim bırakarak firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uzun zaman kaybı ve emek kaybına uğrayacağınız halı yıkama işlemi böylece sizin için pratik bir işleme dönüşecek.

HALI YIKAMA İÇİN ÖZEL ÇÖZÜMLER

Kıraç halı yıkama firmamız ile ister evde ister iş yerinde İster de diğer mekanlarda yalı yıkama Resimlerinize yaptırabilir üzerini ve hassas hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eviniz için evden teslim alma ve eve teslim etme imkanı sunan firmamız işleri içinde iş yerinize gelerek işlerinizi aksatmadan işlerinizde kesmeden halı teslim alma işlemi yapılır. Aynı şekilde işleriniz aksamadan ve kesintiye uğramadan halılarınız teslim edilir. Oldukça hızlı ve pratik bir süreç içinde halleden firmamız derinlemesine temizleyen uygulaması ile halılarınızı ilk günkü canlılığına kavuşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir