7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Levent Dış Cephe Temizliği

Levent Dış Cephe Temizliği

Levent Dış Cephe Temizliği Binaların dış yüzeyleri son zamanlarda çok değişik kaplama malzemeleri ile yapılıyor. Bu malzemelerin silinebilir özellikte olması da binaların dış cephe temizliğini gerekli hale getiriyor. Levent dış cephe temizliği hizmeti neticesinde birçok bina bu temizlik sorunundan kurtulma imkânı bulabiliyor. Firmamız son derece tecrübeli temizlik personelleri ile çalışarak kaliteli iş çıkarmaya çalışan bir firmadır. Bu konuda her türlü desteği sunmaya özen gösteriyoruz. İş güvenliği kurallarına uygun olarak çalışan personellerimiz müşteri mağduriyetine engel olacak şekilde çalışıyor. Gerekli tüm araç ve gereçlerin ayarlanması işlemini üstlenen çalışanlarımız temizliğin ne şekilde yapılacağına da kendileri karar veriyorlar. Dış alanların temizlenerek tozundan arındırılması için gereken her türlü detaya önem veriliyor.

Cam Temizleme İstanbul

Dış Cephe Temizliğinde Yüksek Kalite

Dış cephenin temizlenmesinde profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Her türlü dış cephe kaplamasını çeşitli solüsyonlar ile temizliyoruz. Dış yüzey üzerinde bir reklam ya da afiş çalışması varsa bu çalışmalardaki renklerin solmayacağı şekilde temizleme ürünleri kullanıyoruz. Kaliteli ve detaylı bir temizlik yaparak uzun süre dayanabilecek bir temizlik uygulaması sunuyoruz. Dış cephelerin temizlenmesinde firmamızın en önemli yanı da gerekli tüm ekipmanların sağlanmasıdır. Çok yüksek binaların dahi dış cephelerini temizlemek için profesyonel bir çalışma ortaya koyuyoruz. Bu çalışma olanakları çerçevesinde firmamız müşteri gereksinimlerini her zaman en iyi şekilde karşılamaya önem vermektedir. Standartlarımız son derece yüksektir.

Levent Dış Cephe Temizliği
Levent Dış Cephe Temizliği

Silivri Dış Cephe Cam Temizleme

Dış Cephelerin Camları Temizlenebilir Mi?

Büyük ve yüksek binaların dış yüzeylerinde bulunan camlar insanların temizleyemediği alanlardır. Bu camların temizlenebilmesi için Levent dış cephe temizliği firmamızdan destek alabilirsiniz. Her ne kadar modern bir yüzü olsa da camlar en çok kirlenen dış mekân alanlarıdır. Bu alanların temizlenmesi için belirli periyotlarda destek almak gerekiyor. Firmamız her türlü temizlik işleminde müşterisinin yanında olan bir firmadır. Kalite standartları çerçevesinde verilen bu hizmetlerde cam yüzeyinde biriken toz ve çamursu lekeler önce su ve solüsyonlar ile yumuşatılır sonra da leke kalmayacak şekilde çekilir. Bu işlem sonrasında yüzeyler çok daha hoş bir görünüm kazanır.

Dış Cephe Yüzeylerinin Temizlenmesi

Levent dış cephe temizliği işlemi sonrasında firmamız son derece yüksek standartlarda hizmet verse de bu konuda müşterilerimizin memnuniyeti de önemli bir detaydır. Temizlik sırasında her türlü konuda çalışanlarımıza gerekli ekipmanları ve temizlik ürünlerini sağlıyoruz. Sonrasında temizlenecek yüzeyin büyüklüğüne bağlı olarak da çeşitli sayıda personelin bulunduğu ekipler hazırlıyoruz. Avm ya da iş merkezi gibi alanların temizlenmesi için ekiplerimizde bulunan personel sayısını biraz daha yüksek tutuyoruz. Dış cephe konusunda asma sepet, makaslı platform ya da çeşitli vinç türlerini kullanıyoruz. Bu şekilde hem iş güvenliğini sağlamış oluyoruz hem de temizlik çalışanlarımızın yüzeyin her alanına ulaşmasını sağlamış oluyoruz. Temizlik hizmetinde her zaman kalite ilk sırada yer almalıdır.

Hadımköy Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.