7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Libelle Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır?

Libelle Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır?

 

Libelle Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır?  Halı yıkama sektörü, kurumsal anlamda olduğu kadar ev hanımlarının bireysel temizlik ihtiyaçlarında da yeni icatların oluşmasına önayak oldu. Özellikle 2000’li yılların başında artan endüstriyel mühendislik gelişimi, beraberinde ev temizliği ve halı temizliği gibi sektörlerin artan bir hızla büyümesine ve bu ihtiyaçların bir “hizmet” hâline gelmesine neden oldu. 2000’li yılların başı itibariyle artık tamamıyla endüstriyel bir sektör hâline gelen halı yıkama, 2010’lu yılların başı itibariyle bu sektörün teknolojik donanımlarla birlikte daha minimal bir şekil almasını sağladı.

 Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

Türkiye’de de son yıllarda teknoloji ve ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren firmaların ev hanımları için geliştirdikleri mini halı yıkama aparatları ve küçük ev aletleri, ev hanımları arasında oldukça rağbet gören bir araç hâline geldi. Bu mucizevî aletlerden biri olan Libelle temizlik robotu, halı yıkama konusunda günlük ihtiyaçlarda oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Küçük yapısına rağmen “boyundan büyük iş yapıyor” hissiyatı uyandıran Libelle halı yıkama robotu, günlük ihtiyaçlarda kullanılmasının yanı sıra endüstriyel anlamda da oldukça yüksek performans veriyor. Güçlü motoru ve çalışma prensibi sayesinde halı yıkama konusunda başarılı sonuçlar veren Libelle temizlik robotu, günlük temizlik işlerinizde yükünüzü hafifletecek bir yardımcı olmaya aday niteliğinde.

   Portatif ve fonksiyonel dizaynı sayesinde birçok yüzey ve kumaşta başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayan Libelle temizlik robotu, halı yıkama konusunda olduğu kadar koltuk başta olmak üzere birçok yüzeyde temizlik imkânı sunuyor. Doku yüzeyini tahriş etmeden temizleme ve fonksiyonel aparatları sayesinde kolay kullanım imkân tanıyor. Peki, endüstriyel ihtiyaçlarda bile kullanım imkânı sunan Libelle temizlik robotu halı yıkama parçaları nasıl takılır? İşte maddeler hâlinde Libelle halı yıkama robotunun fonksiyonel özellikleri ve nasıl takılacağı:

Libelle Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır? Ve Nerede Satılır

Libelle Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır?
Libelle Temizlik Robotu Halı Yıkama Parçaları Nasıl Takılır?

Beylikdüzü Temizlik

 • İlk olarak ana gövdeyi tekerlek aparatından ayırın.
 • Ardından tekerlek aparatında yer alan su haznesini gövdede yer alan ve “ideal seviye” olarak belirlenen seviyeye kadar temiz su ile doldurun.
 • Temiz suyun içerisine Libelle marka halı yıkama şampuanından 2 kapak kadar ilave edin.
 • Şampuanı ilave ettikten sonra kirli su haznesine de ideal seviyede (yaklaşık 0,3 litre) su ilave edin ve tekerlek haznesinin üzerine yerleştirin.
 • Kirli su haznesini yerleştirdikten sonra ana gövdeyi tekerlek ve kirli su haznesinin üzerine damaklar oturacak şekilde dikkatlice oturtun.
 • Dikkatle oturttuğunuz ana gövdenin kenarlarında yer alan mandalları sıkı bir şekilde kapatın.
 • Mandalları kapattıktan sonra tekerlek gövdesinin hemen altında bulunan kapağı açarak pompa kablosunu çıkarın.
 • Çıkarttığınız pompa kablosunu ana gövdenin arkasında bulunan prize takın.
 • Halı yıkama hortumunu ana gövdede bulunan emiş haznesine takın.
 • Ardından temiz su püskürtme hortumunu tekerlek haznesinde bulunan deliğe takın.
 • Uzatma borularını isteğinize göre ek olarak ya da tabanca şeklinde bağlayabilirsiniz.
 • Son olarak cihazın fişini takarak temizliğe başlayabilirsiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.