7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Silivri Temizlik

Silivri Temizlik

 Silivri Temizlik olarak hizmet vermekte olan firmamız, işini iyi yapan tecrübeli çalışan kadrosu ile birlikte haftanın 7 günü müşterilerine hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin 0 memnuniyeti için çalışan firmamız vardiyalı olarak çalışmakta olan işletmeler için de çalışma saatlerine uygun şekilde temizlik hizmetleri sunmaktadır. Silivri bölgesinde gereksinim duyacağınız bütün temizlik işleri için Silivri temizlik firması olarak hizmetlerimizi müşterilerimize büyük bir titizlikle sunmakta olup uygun fiyatlı temizlik işlemleri gerçekleştirebilmekteyiz.

Silivri Ev Temizliği

Silivri temizlik temizlik şirketi olarak faaliyetlerini yürütmekte olan şirketimiz konusunda deneyimli çalışan kadrosu ile hem eşyalı hem de eşyasız boş ev temizliği hizmetleri vermektedir. Temizlik hizmeti almak istediğinizin evin eşyalı ya da boş olması şirketimiz için önem taşımaktadır. Çünkü içinde eşya olmayan evin temizliği çok daha kolay ve kısa sürede yapılabilir niteliktedir. Ancak inşaat sonrası temizliklerde zeminde, duvarda ve camlarda bulunan inşaat kalıntılarının varlığı temizlik işlemi süresini uzatıcı rol üstlenmektedir.

Evde eşya olması da temizlik sürecini uzatan durumlar arasında yerini almaktadır. Firma çalışanlarımız evinize geldiğinde evinizin her köşesini büyük bir titizlikle temizler. 80 metre kareye kadar olan et temizlik hizmetleri için 1 temizlik personeli, 120 metreye kadar olan ev temizlik hizmetleri için 2 personel ve 170 metre kareye kadar olan ev temizlik hizmetleri için 3 personel görevlendiriyoruz. Firmamız Kocaeli ve İstanbul’da hizmet vermektedir. Firmamız tarafından ev temizliği hizmetleri titizlikle verilmektedir.

Silivri Ofis Temizliği

Sağlıklı bir çalışma ortamı için ofis temizliği son derece önemlidir. Müşterilerimizin huzur duyacakları bir temizlik ortamı sunan hizmetler vermekte olan firmamız işinin en iyisi olan çalışan kadrosu ile ofisinizin her köşesini büyük bir titizlikle temizler ve size rahat çalışabileceğiniz ferah bir ortam sağlar.

Silivri Villa Temizliği

         Silivri Temizlik konusunda tecrübeli personelimiz villanıza gelerek her köşesinde maksimum hijyeni sağlayacak şekilde temizleme işlemi gerçekleştirir. Mutfağından banyosuna, Salonundan yatak odasına evinizin her köşesinde temizliğin ferahlığını hissettiren bir titizlikle işimizi yapıyoruz.

Silivri Merdiven Temizliği

Evinizdeki ve iş yerinizdeki merdivenleri işinde uzman personellerimiz titizlikle temizler ve gerek evinizin gerekse iş yerinizin merdivenleri firmamız tarafından istediğiniz sürelerde temizlenir. Böylelikle yaşam alanlarınız ferah ve keyif verici atmosferlere dönüşür. Çünkü biliyoruz ki merdiven temizliği de en az evin ya da ofisin içindeki temizlik kadar önemli ve gerekli bir hizmettir. Biz müşterilerimize bu bilinç ile hizmet sunmaktayız.

Silivri Dış Cephe Temizliği

Evinizin ya da iş yerinizin iç temizliği kadar önemli olan bir hizmet ise dış cephe temizliği ve bu temizliğin konusunda deneyimli personeller tarafından doğru bir şekilde ve titizlikle yapılması çok önemlidir. Dış cephe temizliği konusunda deneyimli bir firma olarak müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği

Plazanın dıştan pırıl pırıl bir görünüme kavuşması için dış cephe cam temizliği son derece önemli bir konudur. Firma olarak biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmekte ve binanızın dış cephe cam temizliğini profesyonelce yapmaktayız.

Silivri Dış Cephe Cam Silimi

Dış cephe cam silimi son derece önemli ve uzmanlık isteyen bir iştir. Firmamız dış cephe cam silim hizmetlerini içinde tecrübeli personelleri vasıtası ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Silivri Banka Temizliği

Müşterilerine ferah bir atmosferde hizmet vermeyi arzu eden bankalar için firmamız tarafından banka temizliği hizmetleri büyük bir titizlikle verilmektedir. Banka temizlik hizmetlerini ise banka temizliği konusunda tecrübeli personelimiz vasıtası sunuyoruz.

Silivri Öğrenci Yurdu Temizliği

Öğrencilerin ferah ve hijyenik bir ortamda barınabilmeleri için hizmet veren firmamız Öğrenci yurdu temizliği konusunda da büyük bir titizlikle hizmetlerini vermenin mutluluğuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Silivri Fabrika Temizliği

Firmamız fabrika temizliği konusunda deneyimli olan personeli ile fabrika temizlik hizmetlerini her hizmetinde olduğu gibi büyük bir itina ile müşterilerine sunmaktadır.

Silivri İş Hanı Temizliği

İş hanı temizliğini ciddiye alan bir firma olarak işin konusunda bilgi birikimi olan personelimizle birlikte hizmet veriyoruz.

Silivri İş Merkezi Temizliği

İş merkezi temizliği başlı başına tecrübe ister. İş merkezi temizliği konusunda en kaliteli hizmetleri sunma gayreti içinde olan firmamız aradığınız temizlik hizmetini sunmaktadır.

Silivri Site Temizliği

Site temizliği konusunda hizmetlerinden faydalanabileceğiniz en kaliteli temizlik hizmeti sunan şirketler arasında yerimizi almış durumdayız.

Silivri Okul Temizliği

Çocukların ferah ve hijyenik bir ortamda eğitim ve öğrenim görmelerini önemseyen bir firma olarak okul temizliği hizmetlerimizi itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Silivri Otel Temizliği

Müşterilerine mümkün olabilecek en temiz ve ferah ortamı sunmayı hedefleyen müşterilerimiz için profesyonel otel temizliği hizmetleri vermekte olan bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Silivri Mutfak Temizliği

Temizliğin belki de en önemli olduğu ortamlardan biri de mutfaktır. Mutfak temizliği konusunda tecrübe sahip personelimiz mutfağınızı her türlü kirden arındırarak tertemiz yapar ve size temiz bir mutfakta gönül rahatlığı ile yemeklerinizi pişirmenin keyfini yaşamak kalır.

Silivri Zemin Temizliği

           Zemin temizliği konusunda deneyimli çalışan personelimizle birlikte geniş alanlarda vermekte olduğumuz bir hizmet türü olma özelliğine sahiptir. Fabrika, hastane gibi çeşitlilik gösteren ortamlarda zemin temizliği hizmetini büyük bir titizlikle gerçekleştiren bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmanın gururunu yaşamaktayız.

Silivri Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.