7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Temizlikçi Kadın

Temizlikçi Kadın

Temizlikçi Kadın Eşi ve kendisi çalışan aile hayatında bazı işlere maalesef yetişmek çok mümkün olmuyor. Bu konuların başında ise ev işleri gelmektedir. Evlerin devamlı olarak temizlenmesi ve silinmesi gerekmektedir. Daha sağlıklı bir ortamda yaşam sürdürmek ve kalan işleri halletmek için bu gerekmektedir. Bu durum için insanlar dışarıdan temizlikçi aramakta ve bu ihtiyaçlarını temizlikçiler ile halletmektedirler. Ancak burada en sık karşılaşılan problem, temizlikçi kadın tarafından sudan sebeplerle işin bırakılması olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek ve sürekli sabit kişiyle çalışmak için temizlik firmalarından destek alınabilir.

Temizlik firmaları anlaşma ve sözleşme yaptığı bayanları, müşterilerinin evlerine gereken işleri yapmaları için göndermektedir. Sabit ve düzenli bir şekilde verilen bu hizmet ile gereksiz bahaneler ile işi bırakan temizlikçilerden kurtulabilirsiniz. Firmalar tarafından gönderilen kadın, dilerseniz temizlik yapmakta, dilerseniz yemek dahi yapmaktadır. Tamamen anlaşma şartlarına bağlı olarak gelişen bu durumda müşteriler %100 memnun kalmaktadır. Temizlikçi kadın ile birlikte dilediğiniz hizmeti artık alma şansına sahip olmaktasınız.

Temizlikçi Kadın Avantajları

Bu konuda sayılabilecek bir sürü avantaj bulunmaktadır. Ancak bunların en önde gelen avantajlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  • İlk olarak sudan sebeplerle evinize tekrar gelmeme problemini ortadan kaldırıyoruz.
  • Gündelikçi bayan, bazen ufak bir para meselesi yüzünden, bazense yolun uzaklığını bahane ederek müşterisine gitmemektedir. Bu gibi durumlara artık son vermek sizin elinizdedir.
  • Kendisini ispatlamış ve müşterileri tarafından beğenilen bayanlardan hizmet almaktasınız.
  • Yıllardır bu işi yaptıkları için tecrübeli, profesyonel ve referans sahibi insanlarla çalışmaktasınız.
  • Sigorta evrakları için kimlik, adres ve sicil bilgileri defalarca kontrol edilmiş insanlar evinize gelmektedir.
  • Beylikdüzü Temizlikçi Kadın

Özellikle çok duyduğumuz hırsızlık türü işlerden kaçınmak için referans sahibi insanlarla çalışmalısınız. Şirketimiz çalıştığınız tüm personellerin, temizlikçi kadın dâhil, sicil bilgilerini sigortaya bildirmek zorunda olduğu için kontrol etmektedir. Sicili temiz insanlarla çalışmak sizler için ekstra bir avantajdır.

Şirketimiz veya sizin tarafınızdan sağlanan temizlik ürünleri ile birlikte (anlaşmaya bağlı) temizlik yaptırabilirsiniz. Şirketimizle konuşarak dilerseniz yarım gün, dilerseniz tam gün olarak bu hizmetleri almanız mümkündür. Haftanın istediğiniz gününe (önceden randevu almak şartıyla) temizlikçi bayanı evinize çağırma şansına sahip olmaktasınız.

İstanbul temizlikçi kadın ile birlikte artık evleriniz daha güzel ve temiz olacaktır. İşini özenle ve dikkatle yapan bu insanlar, sizlere aradığınız hijyeni tam olarak sağlamaktadır. Sizlerde eğer bu işleri yaptırmak isterseniz Tuşba Temizlik şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Tuşba, sektörde bulunduğu yıllar boyunca gereken deneyim ve tecrübeyi kazanmıştır. Sizlere nasıl daha iyi hizmet vereceğini 20 yılı aşkın tecrübesiyle bilmektedir. Sizlerde evlerinizle ilgili her türlü temizlik işlerinde bize müracaat edebilir ve gereken hizmeti talep edebilirsiniz.

Beylikdüzünde Temizlik Firmaları

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.