yakuplu temizlik

yakuplu temizlik

yakuplu temizlik

Yakuplu Temizlik Şirketi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 

Beylikdüzü’nde faaliyetlerini sürdüren yakuplu temizlik  tarifesi ile müşterilerine temizlik sektöründe kolayca bulunamayacak bir imkan sunmaktadır. Yapılan sözleşmenin niteliğine ve detaylarına göre belirlenen temizlik hizmeti ücretleri sözleşmede belirtildiği üzere temizlenecek alanların özelliği de dikkate alınarak belirlenmektedir. Temizlik alanları ücret değerlendirilmesine katılırken alanının büyüklüğü, temizlenecek zeminin zorluğu ve kirin niteliği, kullanılması gereken temizlik ürünlerinin miktarı ve kalitesi, uygulanması gereken farklı temizlik yöntemleri ve bu yöntemler için gereken tüm temizlik malzemesi, teçhizat ve donanımın taşınma ve nakliyesi gibi birçok unsur da ayrıca dikkate alınmaktadır. Ayrıca temizlenecek alanda çalışacak olan personel sayısı verilecek hizmetin ücretini belirlemede son derece önemli etkiye sahip olmaktadır. Temizlik ücretlerinin belirlenmesinde dikkate alınan ana konular şunlardır:

 

 

Temizlik Hizmetinin Nerede Verileceği

 

 

yakuplu temizlik şirketi  verdiği hizmetin bazı unsurlarını dikkate alarak belirlemektedir. Bu unsurlar arasında en belirleyici olan özellik nerenin temizleneceği yani temizlik personelinin ve temizlik ekipman ve teçhizatının taşınacağı ve temizlik faaliyetlerinin yapılacağı alanın nerede bulunduğudur. Temizlik yapılacak alanlar şu şekilde sınıflandırılabilir: Alışveriş merkezi temizliği, banka temizliği, cami temizliği, ev veya villa temizliği, mermer veya diğer malzeme ile döşenmiş zemin temizliği. Temizliği yapılacak alanların örneğini çoğaltabiliriz. Temizlenecek yerin ücrete dahil edilmesinde gözetilen hususlar genellikle alanın büyüklüğü ve temizliğin ne derece zor olacağı ile ilgilidir.

 

 

Temizlik Hizmetinde Hangi Yöntemin Kullanılacağı ve Kullanılacak Malzemeler

 

yakuplu temizlik şirketleri  belirlemesinde dikkate alınan bir diğer husus da temizlenecek alanda kullanılacak olan yöntemdir. Özellikle yüksek binaların dış cephe temizliğinde ortaya çıkan bu kriter temizliği zorlaştırması ve temizlik için harcanan süreyi uzatması ile dikkat çekmektedir. Kullanılan yöntemin türüne göre değişen temizlik malzemeleri ve ekipmanları da kullanılan yöntemin önemini arttırmaktadır. Yüksek binaların dış cephe temizliğinde bazı kara taşıtlarının ve taşıma sistemlerinin kullanılması yapılacak temizlik hizmetinin ücretini arttırmaktadır. Tüm bu hususlar hizmetin ücretini belirlemede önemli etkiye sahip olsa da müşteri ile kurulan ilişki ve yapılan sözleşme çerçevesinde fiyatlarda belirli oranlarda esneklik sağlandığını ayrıca belirtmemiz gerekmektedir.

 

 

Temizlik Hizmetinde Kullanılan Temizlik Ürünlerinin ve Malzemenin Türü

           Beylikdüzü Temizlik Şirketleri fiyat belirlemesinde benzer hususları dikkate almaktadırlar. Beylikdüzü Temizlik Firması da diğer şirketlerde olduğu gibi özellikle kullanılacak malzeme ve temizlik ürünlerini dikkate alarak bir fiyat belirlemesi yapar. Örnek verecek olursak kimyasal atıklar nedeni ile kirlenmiş zeminlerde yapılacak fabrika temizliğinde kullanılacak temizlik ürün ve malzemeleri ile banka şubelerinin temizlenmesinde kullanılması gereken temizlik ürünü ve malzemesi kesinlikle aynı değildir. Zor alanlar olarak tabir edebileceğimiz alanlarda kullanılan makine ve ekipman dışında tercih edilmesi gereken temizlik malzemeleri de farklı olmaktadır. Bu ürünlerin kullanımı nedeni ile ortaya çıkan aşınma, bozulma ve yeterli düzeyde malzeme temininin sağlanması gibi durumlar temizlik şirketlerine ayrıca gider oluşturmaktadır. Bu giderlerin firma kârının da dikkate alınarak temizlik hizmetlerinin ücretlendirilmesinde dikkate alınması tabi ve gerekli bir tercihtir.

 

 

Personel Giderlerinin Temizlik Ücretleri Üzerindeki Etkisi ve Şirket Kârı

 

Beylikdüzü Temizlik Firması kurumsallaşma sürecini tamamlayarak yasal yükümlülüklerini yerine getiren bir firmadır. Çalıştırdığı personelinin ücret hakları başta olmak üzere diğer sosyal haklarını da eksiksiz olarak karşılamaktadır. Bu yaklaşımı nedeniyle katlanmak zorunda olduğu maliyetler yüksektir. İşçilik ve personel giderlerinin şirket kârı ile birlikte hesaplanarak verilen temizlik hizmetlerine yansıtılması hizmetin ücretinin bu hususlar dikkate alınarak belirlenmesi bir firma için profesyonel bir yaklaşım ve uzmanlaşmış yönetimin göstergesi anlamına gelmektedir. En ideal hizmeti vermek ve bir taraftan müşteri memnuniyetini sağlamak bir taraftan da personelini memnun etmek Beylikdüzü Temizlik Firması’nın profesyonel iş yönetimi ve programlarının sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap