Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama

AVCILAR KOLTUK YIKAMA FABRİKASI 12 YILDIR KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYOR!

Çalışma hayatına atıldığımız ilk günden bu güne elde etmiş olduğumuz tüm tecrübe ve birikimle müşterilerimize. En uygun fiyat garantisi ve en profesyonel hizmet dökümü ile Avcılar koltuk yıkama hizmetini sunuyoruz.

Koltuklar ve berjer gibi oturma grupları, evlerin nerede ise her odasında bulunan ve devamlı olarak kullanılan ev mobilyaları ve eşyaları arasında bulunmaktadır. Halılar ve kilimlerde olduğu gibi zaman içerisinde, koltuk grubu ev eşyaları da çeşitli nedenlerle kirlenmekte ve temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Yapıları gereği sert ve ince dokulu yüzeylerden oluşan koltuk ve koltuk takımları, profesyonel cihazlar ve uzman temizlik malzemeleri ile kolayca temizlenebilmektedir.

Müşterilerimiz için devamlı olarak çalışan servis araçlarımız, her biri alanında uzman ve tecrübeli koltuk yıkama personeli çalışma kadromuz ile en güvenilir hizmeti müşterilerimize sunmakta ve avcılar koltuk yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu sizler ile birlikte yaşıyoruz. Müşterilerimizin bizlere daha hızlı ve kolay bir şekil ulaşabilmeleri için oluşturulan çağrı merkezimiz ile de, hızlı ve müşteri odaklı çalışma hizmeti sunan nadir sayıda ki firmalar arasında bulunmaktayız

Koltuk Yıkamacılığı Bizim Uzmanlık Alanımız!

Birçok yerde ve birçok evde işlerimizi ve sunmuş olduğumuz Avcılar koltuk yıkama hizmetimiz bulunuyor.Bu sayede arkamızda bıraktığımız güler yüzlü ve memnun müşterilerimizi her daim referans olarak göstermekteyiz. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı, müşteri odaklı çalışma prensibi ve tertemiz koltuklar ile sizler için harika hizmetler üretiyoruz.  

Bu anlamda koltuk üzerinde oluşabilecek hem bozulmalar hem de insan sağlığı üzerinde oluşabilecek sorunların önlenebilmesi için; düzenli bir şekilde koltuk temizliğinin yapılması ve koltukların yıkanması gerekmektedir. Firmamız olarak özel üretilmiş temizlik ürünleri ve özel elektronik cihazlarla temizlemekteyiz.

Koltuk Temizliğinin Önemi Nedir ve Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

İnsan hayatında ki yeri sadece ev mobilyası olarak görülen koltuklar düzenli olarak temizlenmediği takdirde. İnsan sağlığı açısından zararı olabilecek pek çok hastalığa neden olmaktadırlar. Zaman içinde koltuklar sert ve çok ince yapıları ile birlikte toz tutma özelliklerine sahiptir.Avcılar Koltuk Yıkama  Bu tozlar zaman içinde toplanarak insan sağlığı bakımından zararlı olabilecek pek çok rahatsızlığa neden olmaktadır.

Bu hastalıkların başında alerjik rahatsızlıklar ve kronik astım vakaları olmaktadır. Zaman içinde koltuk ve koltuk grubu üzerinde toplanan tozlar, koltuklara oturup kalkılması suretle havalanmakta ve bu tozlar insan ciğerlerine, burun ve boğaz yollarına kaçarak pek çok rahatsızlığa neden olmaktadır. Bunların yanı sıra uzun süre boyunca temizlenmeyen koltuklar insan sağlığına verdiği zararın yanı sıra koltuklara da zarar vermektedir. Zaman içinde toz ve kir ile kirlenen koltukların, rengi ve desenleri solmakta bunun ile birlikte koltuk üzerinde çeşitli yırtılmalar ve bozulmalar meydana gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir