Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi
Bahçelievler Temizlik Şirketi

Profesyonel Bir Temizlik Hizmeti

 

Firmamız bünyesinde bulunan uzman bir personel ile farklı alanlar için profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bahçelievler Temizlik Şirketi Farklı alanlarda deneyimli çalışanlarımız    Profesyonel bir temizlik hizmeti

kapsamında sadece iç temizlik değil, dış temizlik alanlarında da sizler için en kaliteli hizmeti

vermeye  hizmetleri kapsamında süpürme ya da paspas yapma, leke çıkarma ve akla gelebilecek tüm temizlik ve bakım işlemleri adına büyük bir tecrübeye sahibidir.

Beylikdüzü için bu güne kadar sağladığımız müşteri memnuniyeti sayesinde her zaman olumlu geri dönüşler alarak sizleri iş ortağımız yaptık ve devamlı bir çalışma ortamı yarattık.

Bahçelievler Temizlik Şirketi Tüm temizlik alanlarında verdiğimiz güvenilir hizmet ışığı altında üst düzey kalite ile kusursuz bir temizlik garantisi veriyoruz. Bünyemizde

bulundurduğumuz bütün deterjan çeşitleri PH değerini yakalamış ve üzerinde kullanılan alanlarda uzun bir süre temizlik sunan ürünlerdir.

Ayrıca son teknoloji ve sağlam bir vakum gücü olan makinelerimiz ile birlikte bütün araç gereçlerimiz üst düzey bir hizmet adına özel olarak seçilmiştir.

 

 Farklı Temizlik Hizmetleri İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz

 

Aldığımız her temizlik işlemi adına ciddi bir profesyonellik ile eğilerek çalışmalarımızı buna göre yapmaktayız. Tüm ofis ve ev temizlikleri için büyük bir gönül rahatlığı içerisinde

bizi tercih edebilirsiniz. Bütün odaların zemin ve pencereleri, banyonun her kısmı ve mutfak bu alanda uzman bir kadro ile ele alınarak sizlere en kısa süre içerisinde tüm kir ve tozlardan arınmış olarak sunulmaktadır.

Üstelik tarihi değeri olan eşyalarınızın nasıl ve şekilde temizleneceği konusunda sunduğumuz profesyonellik ile en ufak bir hasar vermeden özenli ve titiz

bir çalışma ile tertemiz hale getiriyoruz. Çok uzun yıllardan bu yana Beylikdüzü genel temizlik şirketi olarak tüm temizlik alanlarında sağladığımız kaliteli hizmetle sizlere en iyisini sunmaktayız.

 

 Koltuk ve Halı Temizlikleri

 

Ofis ya da evlerinizdeki bütün koltuk ve halı çeşitleriniz için planlı bir çalışma ile tam bir temizlik yapıyoruz. Bilindiği üzere halı veya koltuk çeşitleri en diplerinde farklı mikrop ve bakteriler taşırlar. Sağlık açısından tehdit yaratan bu mikroorganizmalar normal bir temizlik ile de çıkarılamazlar.

Firmamız bünyesinde bulunan özel deterjan karışımları ve kaliteli teçhizatlarıyız ile Beylikdüzü genel temizlik şirketleri olarak dilediğiniz adrese gelip

yerinde temizlik hizmetini planlı bir çalışma ile yapıyoruz. Halı ve koltuk takımları içerisindeki bütün toz, pislik ve mikroplar tamamen çıkarılmaktadır.

 

Bahçelievler Temizlik Şirketi

 

Profesyonel bir temizlik hizmeti kapsamında sadece iç temizlik değil, dış temizlik alanlarında da sizler için en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bir inşaat sonrası temizlik ya da dış cephe cam temizliği gibi işlemler daha önce defalarca yapılarak tecrübe kazanmış görevliler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca fuar ve standart temizliği konusunda da Beylikdüzü genel temizlik firmaları bünyesinde bölgeye hakim bir firma olarak sizlere hızlı ve en iyi temizlik hizmetini sunmaktayız.

Dış temizlik hizmetleri daha zor, zahmetli ve titiz bir çalışma istemektedir. Bu yüzden bizimle iletişime geçerek bizden istediğiniz hizmete göre bir kadro ve temizlik araç gereçleri ile gelerek sonunda memnun kalacağınız bir kalitede temizlik sağlıyoruz.

 

 Diğer Tüm Temizlik Hizmetleri

 

Komple bir temizlik hizmet çatısı altında otel temizliği, hastane ya da fabrika temizliği ve villa temizliği ile okul temizliği gibi farklı alanlar için sizlere en profesyonel hizmeti sunarak güven aşılamaktayız. Artı olarak üstelik tüm otel, site ya da kişisel evlerdeki havuzlarınız adına Beylikdüzü genel temizlik firması olarak en kusursuz temizlik hizmetini sağlayarak havuzlarda oluşan mikrobik sorunları tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Kaliteli bir hizmet ve uzman bir kadro bünyesinde üst düzey temizlik malzemeleri ile istediğiniz temizliği eksiksiz olarak bitirerek teslim ediyoruz.

İrtibat telefon numaralarımız:0212 875 05 04 ve 0212 875 05 03

Gsm:  0532 633 84 47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir