Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Fatih

İnşaat Sonrası Temizlik

Fatih Temizlik Firması

Fatih Temizlik Firması İstanbul’un yoğun iş stresinden zaman zaman kendimize bile vakit ayıramadığımız durumlar olmuştur. Özellikle çalışan kadınların evlerine temizlik işlemleri uygulamaları hayal edilemeyecek bir duruma gelmektedir. Türk toplumunda temizlikler mevsimsel olarak detaylı bir şekilde yapıldığı için temizliğe ne kadar önem verildiği ortadadır. Hem kadınlara faydalı olmak adına hem de iş çeşitliliğimizi arttırarak değişik alanlarda temizlik hizmeti vermek için temizlik sektöründe yıllardır yer almaktayız. Fatih temizlik firması olarak yaptığımız her projede tüm profesyonel çalışanlarımızla birlikte kaliteli ve güvenli işler ortaya koyduk. Müşterilerimiz bize güvendi ve bunun neticesinde bir sonraki temizlik işlemlerini de firma olarak bize emanet etti. Müşterilerimizin bu güvenini asla boşa çıkarmadık ve her geçen gün temizlik alanında çalışanlarımızla beraber kendimizi yeniledik.

Ev Ve Diğer Alanların Temizliğini Nasıl Gerçekleştirmekteyiz?

Dış Cephe Temizliği

Fatih temizlik firması olarak çalışanlarımızla beraber  temizlik işlemlerinizi söz verdiğimiz tarihte tamamlıyoruz ve kullandığımız kaliteli deterjanlar neticesinde temizlediğimiz alanlar pırıl pırıl olmaktadır. İnsanların günlük hayatın stresinden ve koşuşturmasından temizliğe fırsatları kalmadığını biliyoruz. Bunun içinde Fatih temizlik firması çalışanlarımızla beraber her geçen gün müşterilerimizin isteklerine pozitif cevaplar veriyoruz. Çalışmalarımızı ve yaptığımız tüm projeleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz ve hangi alanlarda temizlik yaptığımızı referanslarımızla birlikte inceleyebilirsiniz. Ev temizliğinde öncelikli olarak müşterimizin bizden istediğini net bir şekilde anlamaya çalışıyoruz. Daha sonra kullanmamız gereken deterjanları ve aletleri hazır ettikten sonra bir iş sözleşmesi imzalıyoruz. Bu iş sözleşmesi neticesinde hem çalışanlarımızın can güvenliği sağlanmakta hem de müşterimizin herhangi bir mağdur olma durumu ortadan kalkmaktadır. Detaylı ev temizlikleri bina temizlikleri dış cephe temizlikleri ve cam temizlikleri gibi birçok alanda temizlik hizmeti vermekteyiz.Tuşba temizlik şirketi temizlik alanında fatih bölgesine dış cephe cam temizliği hizmeti vermektedir.

Ev Temizliği

Temizlik Ücretleri Nasıl Olmaktadır?

Fatih temizlik firması çalışanlarımızla beraber temizlik ücretleri oluşturabilmek adına belirli bir standart getirdik. Müşterilerimiz temizlik için bizim firmamızı tercih ettikleri takdirde temizlenecek alanı gidip görüyoruz. Ardından uzman çalışanlarımız bu alanın büyüklüğüne göre ve kullanacakları deterjan ürünlerine bağlı olarak bir fiyat tablosu oluşturmaktadır. Müşterimiz de kabul ederse iş sözleşmesi neticesinde temizlik işlemlerimize hemen başlıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda tamamladığımız temizliklerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir. Bizler de müşterilerimizin bu beğenilerini ve güvenlerini boşa çıkarmamak adına çalışanlarımızla beraber temizlik eğitimlerimize hız vermeden devam ediyoruz. Kendimizi sürekli güncellediğimizden dolayı pratik temizlik yöntemlerini hızlı bir şekilde öğreniyoruz.

Koltuk Yıkama

Vizyon Ve Misyon

Fatih temizlik firması olarak şimdiye kadar yaptığımız her işte müşterilerimiz tarafından takdir edilmek bizim için bir sevinç kaynağıdır. Kaliteli işler ortaya çıkarmak ve müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir . İlerleyen zamanlarda da hedefimiz İstanbul ve tüm Türkiye’de temizlik sektöründe öncü bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Kaliteyi ekonomik fiyatlara sunduğumuz için aranan temizlik firmaları arasındayız. Çalışan uzman personelimizle birlikte her geçen gün temizlik alanında kendimizi geliştirdiğimizden dolayı kısa bir süre içerisinde birçok mesafe kat ettik. Bundan sonra da güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz.

Fatih Temizlik

 

Fatih Temizlik Hizmet kalitesinde öncü olan Fatih temizlik firması bünyesinde dilediğiniz zaman istediğiniz yer adına temizlik için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Özel alanlar, kurum ya da kuruluşlar için profesyonel hizmetin doğru adresi burasıdır.

Fatih Ev Temizliği

Hem görsel olarak hem de kalite adına kusursuz bir ev temizliği adına bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz. Ev içerisindeki tüm mobilyalar ve camlar ya da zemin ile diğer tüm eşyalar adına evinize komple kusursuz bir temizlik sağlamaktayız.

 

Fatih Ofis Temizliği

Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz ofis temizliği bünyesinde tüm büro eşyaları ve diğer elektronik cihazlar ile birlikte tüm ofis için baştan sona kaliteli bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Fatih Villa Temizliği

Özel temizlik makineleri bünyesinde villaların tüm odaları, değerli eşyaları ve bodrum ile camları gibi her nokta, bu alanda büyük bir tecrübe kazanmış çalışanlarımız bünyesinde güven içerisinde yapılmaktadır.

Fatih Merdiven Temizliği

Apartman ya da site alanları, iş yerleri ve otel ya da birçok alış veriş merkezleri için firmamız bünyesinde parlak bir görünüm kazandırana kadar merdivenlerinizi pırıl pırıl yapıyor ve bu konuda sizlerin devamlı müşterimiz olmanızı sağlıyoruz.

Fatih Dış Cephe Temizliği

Gökdelen ya da plaza ve diğer tüm farklı binalar için dış cephe temizliği hizmetini bu alanda uzman bir kadro bünyesinde ve farklı yöntemler ışığı altında sizler için en iyi şekilde sunmaktayız.

Fatih Dış Cephe Cam Temizliği

Asansör ya da vinç sistemleri ile tepeden bağlamalı bir işlem çatısı altında güvenliği her zaman ön planda tutarak, bütün değişik bina camları için dışarıdan en parlak şekilde görünmesi adına sizlere güven vermekteyiz.

Fatih Dış Cephe Cam Silimi

İş güvenliği sertifikasına sahip eğitimli çalışanlarımız bünyesinde dış cephe cam silimi için özel eldiven ya da bezler ve diğer tüm kaliteli malzeme yapısı sayesinde sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Fatih Banka Temizliği

Kurumsal hizmetlerimiz arasında olan banka temizliği için sizlere en iyi hizmeti sunarak banko ve diğer bütün alanlar adına bankanın her kısmını elden geçirmekteyiz.

Fatih Öğrenci Yurdu Temizliği

Tuvalet ve yemek alanları başta olmak üzere odalar ve koridor ile tüm cam ve merdivenleri profesyonel bir hizmet çatısı içerisinde temizleyerek hijyenik bir ortam yaratıyoruz.

Fatih Fabrika Temizliği

Ferah bir ortam içerisinde verimli bir çalışma için tüm üretim alanları ve yemekhane ile tuvaletleri ve fabrikanın diğer her kısımı için temizlik konusunda sizlere güven sunmaktayız.

Fatih İş Hanı Temizliği

Bütün tavan ve duvarlar olmak üzere camlar ile birlikte ciddi bir temizlik işi isteyen zorlu iş hanı temizliği adına bizlere güvenebilirsiniz.

Fatih İş Merkezi Temizliği

İş merkezleri için çalışanlar ve gelen müşteriler adına göze hoş gelen, tertemiz bir çalışma ortamı adına en kaliteli temizlik hizmetini firmamız bünyesinde sağlayabilirsiniz.

Fatih Site Temizliği

Nezih ve sağlıklı bir yaşam alanı için sitenizi komple bir temizlikten geçirerek bu alanda sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Fatih Okul Temizliği

En çok tuvalet ve sınıf alanlarının temizliğe ihtiyaç duyduğu okul temizliği için ayrıca koridor ve zemin ile camları da en iyi temizlik malzemeleri ile tertemiz bir alan haline getirmekteyiz.

Fatih Otel Temizliği

Otellerin sezon açılışlarından önce ya da çıkış yapan her müşteriden sonra kaliteli bir temizlik hizmeti altında bütün odalar için sizlere kusursuz bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

Fatih Mutfak Temizliği

Buzdolabı ya da bulaşık ve hatta mutfağa konan çamaşır makinesi ile raflar ve tüm alan için sizlere sağlıklı bir ortam teslim ediyoruz.

Fatih Zemin Temizliği

Hassas bir işlem isteyen zemin temizliği için sizlere bu alandaki en iyi temizlik makineleri ile kusursuz bir işlem sunmakta ve zeminlere en küçük bir hasar vermeden parlak bir hale getirmekteyiz.

TUŞBA

blank

Fatih Dış Cephe Temizliği

 

Fatih Dış Cephe Temizliği Temizlik hizmetleri çerçevesinde firmamız son derece yükse kalitede temizlik hizmeti sunmaktadır. İç mekânlarda verdiğimiz bu hizmetler yanında dış mekânlar için de yüksek düzeyde destek sunuyoruz. Fatih dış cephe temizliği için firmamız ile iletişime geçen müşterilerimize tüm gereksinimlerini karşılayacak ölçüde yardımcı olmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın özverili çalışmaları sonucunda ortaya çıkan temiz bir görüntü aynı zamanda çevrenin de daha temiz görünmesinde önemli bir katkı sağlayacaktır. Farklı şekillerde tasarlanan bina dış cephelerinin temizlenmesi birçok bakımdan önem arz eden durumlardır. Binaların dış kısımları için verdiğimiz tüm hizmetler profesyonel şekilde verilmektedir. Ayrıca bu konuda müşterilerimizin isteklerini de her zaman göz önünde bulunduruyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti

Son yıllarda binalarda daha modern bir görünüm elde etme anlayışı benimsenmiş durumdadır. Bu modernizme ayak uydurabilmek için de binaların dış yüzeyleri cam ile kaplanabiliyor. Cam kaplama binaların dışarıdan çok lüks ve modern bir görünümünün olması insanları her zaman cezp eden bir durumdur. Özellikle büyük şirketler, iş hanları, holding binaları bu kaplama türünden fazlası ile yararlanıyorlar. Ancak bu cam kaplamalar beraberinde temizlik sorununu da getiriyor. Süreklik olarak tozun camlara yapışması ve yağmur sonrasında bu tozun çamurlaşması binaların dış yüzeylerinin çok kirli görünmesine neden olabiliyor. Fatih dış cephe temizliği konusunda da firmamız her türlü detayı dikkate alarak binaların dış yüzeyinde bulunan camların kirinden arındırılmasını sağlıyor.

Hizmetlerimiz

Dış Cephe Temizliğinde Önemli Detaylar

Dış cephe temizliği dışarında bakıldığında önemsenmeyecek bir iş gibi görünebilir. Ancak binaların dış yüzeylerinde reklam ya da afiş şeklinde bir kaplama var ise bu temizlik son derece gerekli bir hale gelmektedir. Zamanla yüzeylerde oluşan tozlar binaların üzerinde bulunan reklamların ve firma isimlerinin kaybolmasına neden olabiliyor. Bu tarz durumların yaşanmaması için ve yüksek paralar ödeyerek yapılan reklamların etkisin koruyabilmesi için binaların belirli periyotlarda dış kısımdan temizlenmesi gerekiyor. Bu işlemin yapılabilmesi için de firmamızın çalışanları son derece titiz hareket ediyorlar. Yüksek binalarda düşme ya da daha farklı şekillerde sorunlar ortaya çıkabileceği için öncelikle gerekli iş güvenliği önlemlerinin alınması gerekiyor.

Dış Cephe Temizliğinde Ne Gibi Araçlar Kullanılıyor?

Fatih dış cephe temizliği hizmeti sırasında firma çalışanlarımız birçok araç gereç kullanıyorlar. Bu araç gereçlerin kullanılması hem can güvenliği açısından gereklidir hem de profesyonel hizmet anlayışı açısından önemlidir. Temizlik sırasında kullanacağımız araç ve gereçlere binanın yükseklik durumuna göre karar veriyoruz. Aynı zamanda cam yoğunluğu da bu konuya etki eden durumlar içerisinde bulunuyor. Makaslı platformlar, teleskopik uzatma araçları, asma sepetler en çok kullanılan araç gereçler arasında bulunuyor. Firmamızdan hizmet almak isteyen herkes bu detayları değerlendirerek bizlerlerden belirli periyotlarda temizlik hizmeti alabilir ve daha temiz bir dış cepheye kavuşabilirler.

Ev Temizliği

Tıkla Ara