• 18
  • Oca
Kıraç Koltuk Yıkama

Kıraç Koltuk Yıkama

Kıraç koltuk yıkama fabrikamız hizmetinizde!

Alanında öncü hizmet veren kıraç koltuk yıkama bünyesinde güven altında her hangi bir yıpranma ya da solma olmadan temizlik yapılır. Adresinizin neresi olduğu önemli değil! Telefon numaralarımızla ile iletişime geçmeniz yetirlidir. İstenilen zamanda adrese gelinir ve tüm koltuk çeşitleri profesyonel bir anlayış içerisinde temizlenir. Koltuk temizliği işlemi dikkat edilmesi ve büyük bir titizlik içerisinde ele alınması gereken bir işlemdir.

Üstelik bu tür bir temizlik için özel bir takım kimyasal temizlik malzemeleri temin edilir. Yapılan özel karışımlar eşliğinde koltuklar temizlenir. Bütün koltuk çeşitleri bir takım bakteri, kir ya da mikropları bünyesinde toplar. Bu yüzden gözle görülmeyen pislikler profesyonel bir işlem sonucu tamamen koltuklardan uzaklaştırılabilir. Koltuk temizleme işlemleri için bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olmuş kaliteli bir firma bünyesinde yapılmalıdır. Bazı firmalar genel temizlik malzemeleri ile yaptıkları için koltuğun sadece kaba temizliği, yani gözle görülen temizliği yapılabilmektedir.

Gözle Görülmeyen Mikroplar ve Bakteriler İçin Profesyonel Temizlik Hizmeti

Gözle görülmeyen tüm mikrobik pislikler ise koltuk içlerinde yuva yapmaya devam ederler. Bu yüzden profesyonel bir temizlik bünyesinde altında özel vakumlu makineler ve koltuk kumaşlarına en ufak bir zarar vermeyen, aynı zamanda özel kimyasal temizlik malzemeleri ile hizmet veren kıraç koltuk yıkama firmaları bünyesinde istenilen her adrese gelinerek kaliteli bir koltuk temizleme hizmeti verilir.

Yıkatılmak istenen her türlü çekyat ya da yatak ve koltuk takımları büyük bir garanti altında en uygun fiyat avantajları ile hizmet verilmektedir. Özellikle de çocuklu aileler için kir ya da birçok farklı mikrobu belirli bir zaman içerisinde bünyesinde biriktiren koltuklar çocukların ve hatta yetişkinlerin sağlığını tehdit edebilmektedir. Bu yüzden;Kıraç Koltuk Yıkama diğer tüm temizlenen eşyalar gibi birbirinden farklı koltuk çeşitleri de belirli bir zaman çerçevesinde temizlikleri yapılmalıdır.

Bu süre ise genel olarak bir yıl içerisinde 2 defa olarak temizlik tavsiyesi edilmektedir. Bu kaliteli firma bünyesinde tüm üst düzey araç gereçlerin yanı sıra çalışan kişiler de sırf bu hizmet adına kurs görüp eğitim almış olan kişilerden oluşmaktadır. Kaldırılıp temizlik merkezine getirilmesi mümkün olmayan birçok farklı koltuk çeşitleri için adresinde tam bir profesyonel bir hizmet vermektedir.

Koltuk Temizleme Her Aşamada Titizlik İster

Koltuklar belli bir işlemlerin ardından eğer mevsim kış ise o zaman 10 saat gibi bir süre sonra kullanılabilmektedir. Bu durum yaz için ise en fazla 5 ya da 6 saat içerisinde tüm koltuk çeşitlerinin hazır hale gelmesi anlamını taşır. Koltuk temizliklerinin tamamen hijyenik olmalarının yanı sıra bir de uzun süre kullanım olanağı tanıma avantajı vermektedir. Bu yüzden kıraç koltuk yıkama firması bünyesinde tüm koltuk temizleme işlemleri belli bir aşama içerisinde büyük bir titizlik içerisinde yapılmaktadır.

Genel olarak öncelikle koltuk temizleme işlemleri öncesi koltuklar bir süreliğine ısıtılmaktadır. Daha sonra ise özel olarak kimyasal birtakım temizlik malzemeleri ile özel bir karışım hazırlanır. Kaliteli fırçalarla koltuk kumaşlarında en ufak bir deforme yaratmadan tüm kir, mikrop ve bakteri türleri profesyonel çalışanlar eşliğinde tamamen koltuklardan alınır. Kaliteli makineler ile de son olarak tam bir temizlik yapılarak görsel açıdan da kusursuz bir temizlik hizmeti verilir.

Çıkması mümkün olmayan lekeler, yangın ya da bir takım tadilat sonucu ortaya çıkan pislikler ve su baskınları ile meydana gelen kirlenmeler kıraç koltuk yıkama firmaları aracılığı ile profesyonel bir hizmet altında yapılarak müşteriye teslim edilir.

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap