Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Tuşba Temizlik

Son Yazılar

Ofis Temizliği Şirketi

Ofis Temizliği Şirketi

Ofis Temizliği Şirketi

Tuşba Ofis temizliği şirketi olarak, İstanbul’da bir çok kurumsal firmanın sorunu olan ofis temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel ekipmanlar ve ekibimiz ile sorun olmaktan çıkarıyoruz. Birçok kurumsal firma günümüzde temizlik ihtiyaçlarının karşılanması için dışarıdan hizmet almaktadır. Bunun başlıca sebepleri ekonomik olması ve verimli temizlik hizmeti sağlanmasıdır. Ofis temizliğini şirketi tercih edilme sebepleri;

 • Tam zamanlı personel istihdamı yerine, ihtiyaç duyulduğu gün sayısı kadar temizlik hizmeti alınması.
 • Maliyet açısından temizlik firmasından hizmet almak daha ekonomiktir.
 • Temizlik malzemeleri almak yerine bunları temizlik firmasınının temizlik sırasında temin ederek kullanması.
 • Sözleşme yapılması durumunda, yıllık fiyatlar da artış olmaması sebebiyle sabit fiyat avantajı.
 • Güven ve kaliteli temizlikten faydalanılması, temizlik firmasının gözetiminde yapılan temizliğin standartların üstünde olmasıdır.
 • Gönderdiğimiz temizlik personelleri sigortalı, iş güvenliği eğitimi almış, temizlik kimyasalları konusunda da eğitim almıştır.
 • Kısaca iş yerlerinde geçirilen süre göz önünde bulundurulduğunda, temizlik çok önemli bir husustur. İşletmenize dışarıdan alacağınız temizlik hizmeti, hem daha ekonomik hem de daha profesyonelce olacaktır.
İlginizi çekebilir  Parseller Dış Cephe Temizliği

Ofis temizliği ve diğer temizlik türlerinde uzmanlaşan kadromuz ile size en iyi çözümü üretiyoruz. İstanbul Ofis Temizliği Şirketi olarak, garantili temizlik hizmeti sunuyoruz.

Ofislerinizin temizliğini garanti ediyoruz, en önemli referansımız siz değerli müşterilerimiz. Kullandığımız ürünler, 5 yıldızlı otellerin temizliğinde kullandığımız ürünlerden oluşmaktadır.

Ofis ve büro temizliği hususunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır;

 • Personelin Güvenilir Olması
 • Kullanılan malzemeler ve ekipmanlar
 • Personelin ekipman ve malzeme kullanımında bilinçli olması
 • Belirlenen saatlerde temizlik hizmetlerinin bitmesi
 • Temizlik hizmetlerinin belli bir sistem içinde yapılması

Günümüzde evimizde geçirdiğimiz zamandan daha çok zaman iş yerlerimizde geçmekte. Hijyenik bir çalışma ortamında çalışanların verimi artacaktır. İş yerlerini düzenli temizlediğimiz firmalar, memnun kalmadıkları personelleri değiştirme hakkına sahiptirler. Ofis temizliğinde kullandığımız malzemelere çok dikkat ederiz ve asla insan sağlığını bozacak maddeleri kullanmayız. Kullandığımız ürünler TSE uygun olup istendiğinde siz değerli müşterilerimize detaylı olarak ürün listesi sunulmaktadır. Sağlığınız bizim için çok önemli. Tuşba Temizlik ile farkı yaşayın !

Written by Tuşba Temizlik

Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara