• 18
  • Oca
mimaroba halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama

AVCILAR HALI YIKAMA FABRİKASI: KALİTEDE ÖNCÜ KURULUŞ

Evinize özel dekorasyon tercihi olan kollarınız zamanlar kirlenme ile karşı karşıya kalabilir. Bu kirlenme sık sık yıkama yapılmadığı zaman kirlerin çıkması zorlaşacak ve yüzeysel temizlemeler yetersiz kalacaktır. Avcılar halı yıkama profesyonel ekipmanlar ve uzman kadrosu ile halılarını derinlemesine ve detaylı şekilde yıkayarak üstün kalite hizmeti sağlıyor.

ADRESE TESLİM HİZMET

Evinizden halılarınızı teslim alan çözüm desteği sunan Avcılar halı yıkama firmamız temizlik işlemlerinizi hızlı ve pratik şekilde yapmanızı sağlıyor. Çağrı merkezimizi bırakacağınız bilim ile harekete geçen halı yıkama ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek halılarınızı teslim alıyor. Sosyal hayat içinde sık sık ihtiyaç duyacağınız halı yıkama işlemleri İstanbul’da yıkama işlemleri yapan firmamız ile pratik bir seçeneğe dönüşüyor.
Güven ve kalite sunan firmamız metropol şehrin hızına ayak uydurarak size özel hizmet sunuyor. Adresinizden alınan halılar fabrikada özel deterjan ve şampuanlarla yıkanarak hassas işlemlerden geçiriliyor. Bu işlemleri hassas makinelerle yapan firmamız özel yapıdaki halılarınıza zarar vermeyecek şekilde işlemler halılarınızı koruyor. Yıkama işlemleri sonrasında kurutma ve kurulama işlemleri ile halılarınız kullanıma hazır hale geliyor. Teslim alma işleminde olduğu gibi teslim ederken de özel servis ile halılarınız adresinize teslim edilir. 

TEMİZLİK İŞLEMLERİNİ PRATİK SEÇENEĞE DÖNÜŞTÜRÜN

Sosyal hayatı önemli günlerinde yapılan temizlik işlemleri özellikle ev hanımları için büyük öneme sahiptir. Bayram temizliği gönderin de yoğunlaşan temizlik faaliyetleri bahar temizliği ve özel temizlik günlerinde ev hanımları için zor süreçler getiriyor. Bu temizlik günlerinde komple temizliği alındığı için koltuk, kanepe, camlar, mutfak, banyo her alanda temizlik yapılır. Bu yüzden olup da yoğunlaşan bugünlerde halı temizliği de özel uğraş gerektiren bir temizlik işlemi gerektiriyor.

PROFESYONEL HALI YIKAMA DESTEĞİ

Avcılar halı yıkama firmaları seçenekleri profesyonel yıkama hizmetleri ile kullanıcılara özel hizmet desteği sunarken, teknolojik alt yapısı ve uzman ekibi ile Avcılar halı yıkama firmamız kullanıcıların en doğru tercihi oluyor. Profesyonel hizmetler sunan firmamız otomatik makinelerde ve halıları hassas ve güvenli şekilde size ulaştırır. 

Yıkama işleminden doğal ve bitkisel şampuanlar kullanan firmamız yeni tercihler sunarak sağlığınıza önem veriyor. Profesyonel hizmet veren firmamız sigorta seçeneği ile halılarınızı oluşabilecek kazalara karşı garanti altına alıyor. Sizin sağlığınızı düşünerek doğal şampuanlar kullanan firmamız halılarınızın sağlığını da düşünerek sigorta yaparak halılarınızı garanti altına alıyor. Yetili kurumlardan gerekli izin ve yetkileri alan firmamız tam otomatik makinelerde el değmeden profesyonel şekilde yıkama işlemi yapılarak kullanıcılar işin özel hizmet desteği sağlanıyor.
El dokuması halılarınız için de ayrı hassasiyet gösteren firmamız renk sabitleyici kullanarak halılarınızın dezonformasyonunu engelliyor. Shaggy gibi özel türde halılarınız için de özel yöntemler kullanarak halılarınızın bozulmamasını engelliyor. Kirli su kullanılmayan fabrikamızda şebeke suyu kullanılmakta ve özenli hizmet desteği vermektedir. Halılar kurutma işleminde %95 oranda kurutulmaktadır.

Bu noktadan sonra kalan nem miktarı da kapalı ortamda yapılan işlemle alınarak kullanıma hazır hale getirilir.


Avcılar halı yıkama
firmamız ile profesyonel halı yıkama işlemleri yapılarak halılarınızın en ideal şekilde temizlenmesi sağlanmaktadır. Halı yıkama işlemleri ihtiyacınızda size bir telefon kadar yakın olan halı yıkama firmamız en özel ve hassas hizmet sağlıyor.

kaynak:www.tusbakoltukyikama.com

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap